Статті

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

Під час великих потрясінь та історичних зрушень мистецтво проявляється найактивніше і звичайно ігри не стали осторонь. Ми зібрали кілька хороших проєктів, які були створені під впливом російської агресії та демонструють героїзм нашого народу, а деякі — мрії й навіть не потаємні.

Загальні ігри

Putinist Slayer

Одна з найбільш пропрацьованих та закінчених ігор з цього списку. Putinist Slayer це сайд-скроллер з процедурною генерацією, купою зброї, суперздібностями у вигляді «крокуючого» загону тракторів та приємні великодки з уже легендарними висловами наших політиків та зірок. В противниках теж усі знайомі обличчя, але їх називати не хочеться.

Ще з приємного, прибуток з продажу розробники направляють на ЗСУ. Взагалі, всі ігри з цього списку так чи інакше закликають донатити на армію, обов’язково долучайтеся до цього заклику.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Birds Attack 2000 

Вирощені в таємних українських біолабораторіях птахи як справжня смерть з небес для окупантів. Розробники вирішили обіграти цей абсурд російських пропагандистів і зробили просто по механікам, але доволі захопливу гру про українського птаха, який пролітає над визначними, для українського війська, місцями цієї страшної війни та скидає бомби на техніку та піхоту загарбників. З кожним рівнем птах отримує нову зброю, але це ніяк не впливає на ігровий процес.

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

Sniffer Dog 

Друга гра авторів Birds Attack 2000. Цього разу беремо під контроль песика Сніфі яким потрібно знаходити та позначати міні на різних локаціях. З назви зрозуміло, на кого конкретно покликаються автори гри. З кожним рівнем кількість мін збільшується, а самі локацію стають більшими. На третьому рівні з’являється ведмідь алкаш який ходить за нами та затоптує поставлені позначки, що сильно ускладнює і без того не простий ігровий процес.

Та найбільша цінність гри, її енциклопедичний архів різних типів мін та бомб, в якому роз’яснюється принцип дії кожної вибухівки та як їх маскують окупанти. Також виділено телефон гарячої лінії, по якому варто звернутися у випадку знаходження підозрілого об’єкта.

Маск проти Путіна 

Ця гра народилась з твіту ексцентричного Ілона Маска, в якому той заявив, що готовий поборотися з путіним за Україну. На пропозицію Маска відповів чомусь кадиров, який почав захищати путіна, принижувати бізнесмена та обзивати його жіночим іменем Ілона. Ілон(а) Маск відповів у своєму стилі, та навіть погодився битися однією рукою, що б двобій проти старого диктатора був чесним.

Гра «Маск проти путіна» побудована на цій ситуації. По жанру це beat ’em up в якому один герой — Маск, б’ється однією лівою проти всього двох противників, спочатку з кадировим, а потім з путіним.

Russian warship, go f**k yourself 

Це невеличка гра авторів «Tresh is Fun». Нам потрібно відбиватися від окупантів які намагаються захопити острів Зміїний. По місцю дії назва гри і покликається на легендарний заклик українського захисника острова.

Котяцький драйв

«Котяцький Драйв» — гра-тир в якій бойові котики захищають базу до якої підступають орки. Бойові дії розгортаються на кількох локаціях, а захищають базу з пів десятка видів бойових котиків. Орків теж кілька типів та навіть присутні боси. Час від часу пролітають ті самі птахи з біолабораторій, які можуть влаштувати круте піке прямо на загарбників. гра дуже залипуча, ну і знову ж таки, — котики!

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

 

 

Трактористи на варті спокою

Фермери крадуть Танки

Назва максимально описує весь ігровий процес. Керуючи трактором ми повинні викрадати танки в яких закінчилось пальне. Зважати нам будуть інші, ще бойові, танки, а також гелікоптери які можна збивати вже легендарною банкою огірків.

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

 

Ukrainian Farmy

Аналогічна попередній гра, тільки у повноцінному 3D і без банки огірків.

Трактор проти танка – буксир 

В цій грі танк вже викрадено, але його ще потрібно довести до гаража. Завадити цьому може скінченність палива та досить чутливе керування яке не дає подолати навіть найменший пагорб. Гра доступна лише для власників телефонів на базі Android.

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

Grand Theft Tractor

Граючи за маленький тракторець потрібно збирати підбиту ворожу техніку. Візуально гра наче зроблена на рушії C&C. Окрім буксира техніки, потрібно стежити за пальним, а також за ракетами які час від часу намагаються поцілити у нашого буксирника. Сюжет подається з позиції перемовин загарбників у вигляді Кодека з серії MGS.

 

Набити морду ***іну

Putler stress relief game

Ця гра дозволяє посадити путіна на пляшку, дати під дих та скинути бомба на Кремль.

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

 

Ляпаси соняшником

В цій версії просто соняшником б’ємо по морді одного диктатора.

Ігри про війну в Україні: Putinist Slayer, Sniffer Dog, Grand Theft Tractor та інші

 

F*CK PUTIN 

Гра в якій БАГАТЬМА способами можна познущатися над зрозуміло ким. Хоча грою це важко назвати, тут скоріше тестовий майданчик з купою можливостей яким позаздрить навіть Пила.

 

Catch Crazy Dictator

Молотком повертаємо злого диктатора туди де йому і місце. Гра доступна лише на мобільних платформах.

AppStore, GooglePlay.

 

Більшість з цих ігор важко назвати геніальними чи такими, що отримають нагороду «Гра року» на The Game Awards, але для багатьох українців вони стали тією розвагою та порятунком, завдяки якому нам легше переховуватися у сховищах, а декому і в окопах.

Про всі, чи майже усі, ігри у себе на каналі розповіли ігрові блогери Падон та OLDboi, обов’язково подивіться


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: