Пристрої Пристрої 29.10.2024 о 14:00 comment views icon

Обираємо великий повербанк: ТОП 10 найкращих моделей у 2024 році

author avatar

Ірина Тесленко

Автор статей

Обираємо великий повербанк: ТОП 10 найкращих моделей у 2024 році

Зима близько, а це означає, що перебої з електроенергією можуть стати частішими. Повербанки вже давно стали надійним джерелом підстрахування, а для тривалих відключень, особливо цінуються моделі з високою ємністю. Зібрали кращі рішення за приємною ціною у цій підбірці.

Як обирати потужний повербанк?

Моделі з ємністю 50 000 мАгод і вище створені для великих родин та активних користувачів гаджетів. Певно всі стикались з тим, що діти хочуть заряджати свої планшети, батькам треба поставити на зарядку смартфони, а у ванній інколи може попросити енергії навіть зубна щітка. Для всіх задач і членів родини якраз й обирають потужні моделі з гарним запасом і енергії, і портів.

Щоб всі під’єднали свою техніку та залишились задоволеними варто звертати увагу на комплекс параметрів:

  • Габарити. Незначна деталь, якщо пристрій буде використовуватися вдома, але зверніть увагу, що великі ємності додають ваги. Моделі на 50 тис. мАг не підходять для постійного носіння чи частих подорожей, але чудово слугуватимуть як запасне джерело енергії вдома або в офісі.
    Швидкість зарядки повербанка. Супер важливий параметр, про який часто забувають. Через великі ємності такі повербанки потребують дуже багато часу на власну зарядку. Краще звернути увагу на моделі з підтримкою технології швидкої зарядки як на вихід, так і на вхід (наприклад, Power Delivery або QC 3.0).
  • Підтримка різних інтерфейсів. Великі повербанки часто мають кілька портів, що дає змогу одночасно заряджати різні пристрої. Звертайте увагу на наявність USB-C, microUSB та DC-виходів.
  • Сила струму та вихідна потужність. Для зарядки потужних пристроїв, таких як ноутбук, повербанк має забезпечувати вихідну потужність 18 Вт або більше та номінальний струм у 2А. Також корисно мати індикатор рівня заряду, щоб оцінити залишок енергії.
  • Захист від перенапруги та перегріву. Потужні повербанки мають вбудовані системи захисту, що запобігають перегріву або короткому замиканню. Це важливо, якщо залишаєте пристрій заряджатися на ніч.

Популярні моделі повербанків у 2024 році

Hoco J110A Powerful

Доволі нова модель на ринку від бренду Hoco. Пропонує 60 000 мАгод запасу енергії, надає можливість підзарядити ноутбуки з портом USB-C, а також не залишить без заряду дрібнішу техніку. Це достатньо габаритна модель (важить понад 1 кг), тому має контрастну ручку для перенесення. Hoco J110A Powerful обладнаний світлодіодом, тому може слугувати ліхтариком.

Одночасно заряджає до п’яти гаджетів (до 65 Вт на роз’єм), про свою роботу сповіщає на великому LED-дисплеї, який розміщується на верхньому торці. Оснащений парою портів USB-C із підтримкою технології Power Delivery 3.0, трьома USB-А (один з них підтримує Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0), для власної зарядки використовує USB-C.

Для безпечного використання підтримує різноманітні системи захисту (від перевантаження, перезаряду та короткого замикання). Ціна на модель змінюється від 3 200 до 4 500 гривень.

ANKER 548 Power Bank

Потужна, але й одна з найдорожчих моделей підбірки. ANKER 548 можна назвати мініатюрною зарядною станцією (навіть акумулятори в цій моделі Li-FePO4). Виробник позиціонує цей повербанк як джерело аварійного живлення й не дивно. З ємністю 60 000 мАг цей повербанк дозволить зарядити iPhone понад 10 разів, а MacBook майже тричі, при цьому вбудований ліхтар здатний працювати протягом 42 годин.

З парою портів USB-C (потужністю 60 Вт і 27 Вт) та парою USB-A, ANKER 548 дозволить заряджати смартфон і ноутбук одночасно. Підтримуються Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0, а тому багато часу на зарядку не піде.

Модель доволі габаритна, важить 2.3 кг, ліхтар розміщується в корпусі та висувається за необхідності. Особливість ANKER 548 ще й в сумісності із сонячним зарядним пристроєм (сумісний з моделями, які оснащуються роз’ємом XT-60 та підтримують напругу від 10 до 24 В). Ціна за потужність не мала, адже за ANKER 548 треба бути готовим віддати від 9 до 11 тис. гривень.

Proove Powerbox 65W 60000

Proove Powerbox – одна з найсвіжіших новинок на ринку, з ємністю у 60 000 мАгод. Це надійне рішення для тривалого та частого вимкнення електроенергії, щоб не залишити свої гаджети без заряду.

Оснащений портами Type-C (1 на вхід і на вихід) та USB-A (4 шт), здатний зарядити ноутбук і гарно підійде для живлення роутера. Має вбудований ліхтарик і дисплей, а також ручку для зручного перенесення. Захищений від короткого замикання, перевантаження, розпізнає тип приєднаного пристрою, тому регулює подачу живлення. Ціна на Proove Powerbox стартує з 3 799 гривень.

MAKE MPB-601

MAKE MPB-601 – також нова модель повербанка, який пропонує 60 000 мАг ємності та 5 портів різного типу. Оснащений двома портами Type-C та трьома USB-A, підходить для зарядки ноутбука. Хоч і схожий до інших моделей ручкою та габаритами, має фішку – і вбудований ліхтарик, і лампу, яка перетворює повербанк на невеликий нічник. MAKE MPB-601 буде зручно розміщувати на приліжковій тумбі, щоб не забувати зарядити свою техніку.

Також на корпусі пристрою передбачений дисплей, на який виводяться параметри роботи. Підтримує Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0, сам заряджається із потужністю 100 Вт, тому заощадить час на поповнення запасів енергії. Ціна варіюється від 4 до 5 тис. гривень.

Romoss PEA60

Romoss PEA60 — простіша модель на 60 000 мАгод з більш доступною ціною, але з цікавим набором портів: microUSB, USB type C і Lightning (на вхід) і Type-C і Type-A (на вихід). Дозволить заряджати велику кількість гаджетів, підтримує більшість протоколів швидкої зарядки: Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, Pump Express, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol і Huawei SuperCharge Protocol.

Має дисплей, який показує залишок енергії, постачається в комплекті з кабелем microUSB. Важить ця модель 1.3 кг і має невисоку потужність для власної зарядки (18 Вт). Підійде як додаткове джерело живлення, адже потребує тривалий час для відновлення заряду. Ціна Romoss PEA60 не перевищує 3 000 гривень.

Promate PowerMine-80

PowerMine-80 — один з найбільш ємних повербанків, в якого приховані аж 80 000 мАг ємності для всіх гаджетів. Підійде і для ноутбука, і для смартфона, і ще залишиться на планшет. Має пару портів USB-C, один з яких потужністю 65 Вт допоможе швидко зарядити як іншу техніку, так і сам повербанк (для повного відновлення енергії PowerMine-80 потребує десь 5,5 год).

Також повербанк можна заряджати за допомогою порту Lightning і DC входу, також підтримується зарядка від сонячних батарей. Додатково оснащений світлодіодною лампою з підтримкою трьох режимів освітлення. Ціна цієї моделі змінюється від 5 200 до 5 700 гривень.

XO PR160

XO PR160 – проста модель повербанка з ємністю 80 000 мАг. Здатен зарядити смартфон понад 10 раз, також підійде для планшетів. Пропонує один порт USB Type-C максимальною потужністю 18 Вт як для зарядки гаджетів, так і власного поповнення енергії. Також оснащений USB-A із підтримкою швидкої зарядки Quick Charge 3.0 (22.5 Вт) і двома USB-A портами з вихідною потужністю по 12 Вт кожен.

Додатково XO PR160 обладнаний microUSB та Lightning для власної зарядки, має дисплей для індикації рівня заряду (у відсотках) і LED-ліхтарик. Важить XO PR160 1,8 кг і вартує від 2 000 до 3 300 гривень.

Hoco J94 Overlord

Hoco J94 Overlord – модель на 75 000 мАг зі стильним дизайном. Виготовлений у пластиковому корпусі, він хоч і важить понад 1 кг, має більш компактний вигляд завдяки прямокутній формі.

Запасу енергії такого повербанка вистачить для зарядки смартфона, планшета або резервного живлення роутера. Щоб приєднатися до великої кількості пристроїв пропонує набір портів: три USB-A, microUSB (лише для власної зарядки) і один USB-C, який працює у два напрямки. Пристрій підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки (Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0), власна зарядка відбувається із максимальною потужністю 18 Вт.

На передній панелі розміщується дисплей, а на боковому торці виробник передбачив зручну ручку для перенесення. Ціна на пристрій знаходиться в межах 2-3 тисяч гривень.

ColorWay CW-PB600LPA5BK-PDD

ColorWay CW-PB600LPA5BK-PDD – ще один потужний повербанк на 60 000 мАг. Підійде як для смартфонів, так і для ноутбуків, завдяки потужності Type-C в 65 Вт.

ColorWay CW-PB600LPA5BK-PDD оснащений парою LED-ліхтариків, тому може служити аварійним джерелом освітлення протягом 100 годин. А завдяки підтримці основних протоколів швидкої зарядки: Power Delivery 3.0, Quick Charge, Huawei Super Charge, Samsung Fast Charge може швидко заряджати різні пристрої. Додатково підтримує режим наднизького заряджання, спеціально розроблений для пристроїв із малим споживанням енергії (смарт-годинники, ліхтарики чи навушники). Для активації режиму треба двічі натискати кнопку живлення повербанка.

Дисплей на передній панелі показує рівень заряду пристрою для контролю залишку енергії. Захищений від короткого замикання, перезаряду та перевантаження по струму, важить 1,3 кг. Ціна ColorWay CW-PB600LPA5BK-PDD не перевищує 4 тис. гривень.

Borofone BJ32 Terra

У Borofone Terra BJ32 є класна особливість, яку не мали інші моделі з підбірки – вбудовані кабелі USB-C та Apple Lightning. Завдяки цьому, можна не хвилюватися в дорозі, якщо забули конкретний кабель для зарядки як повербанка, так і інших пристроїв. Загалом Borofone Terra BJ32 дозволяє одночасно заряджати до 5-ти гаджетів, з потужністю до 22,5 Вт на порт.

Висока ємність у 80 тис. мАг дозволяє використовувати як для смартфонів, так і для більш вимогливих пристроїв (ігрових консолей чи фототехніки). Слугує аварійним джерелом світла (має вбудований LED-ліхтар) і сповіщає про запас енергії невеликим інформативним дисплеєм на передній панелі. Коштує Borofone Terra BJ32 близько 3 тис. гривень.

Стаття з партнерськими посиланнямиЦей матеріал містить посилання на партнерів — це не впливає на контент та політику редакції, проте дає виданню можливості для розвитку.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: