Новини

Велика Британія звинуватила Meta у зраді через намір шифрувати повідомлення

Велика Британія звинуватила Meta у зраді через намір шифрувати повідомлення

Рішення Meta додати наскрізне шифрування в чат-платформі Messenger з новою силою розпалило дебати про необхідність впровадження балансу між конфіденційністю і безпекою користувачів.

Так, міністр внутрішніх справ Великої Британії Пріті Пател закликала материнську компанію Facebook та Instagram переглянути свої плани щодо впровадження наскрізного шифрування (E2EE) в Messenger.

Пател побоюється, що подібний крок завадить поліції розслідувати справи про жорстоке поводження з дітьми. Міністр стверджує, що багато педофілів використовують платформи соціальних мереж, такі як Facebook, щоб знайомитися з неповнолітніми, спілкуватися з ними і піддавати їх сексуальному насильству. А наскрізне шифрування зробить доступ до листування складнішим, оскільки лише відправник і одержувач повідомлення зможуть його прочитати.

“Життєво важливо, щоб правоохоронні органи мали доступ до інформації, необхідної для ідентифікації дітей на зображеннях і захисту їх від мерзенних хижаків”, – заявила Пател, додавши, що впровадження E2EE в інші чат-платформи стало б “гротескною зрадою” дітей.

У відповідь на ці закиди представник Meta зазначив, що компанія не допускає експлуатації дітей на своїх платформах.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

“Ми зосереджені на рішеннях, які не вимагають нав’язливого сканування приватних розмов людей. Наша задача — запобігти заподіянню шкоди, а не лише виявляти її факт”, – додали в Meta.

Нагадаємо, зараз наскрізне шифрування працює за замовчуванням лише на одній платформі, пов’язаній з Meta, – WhatsApp. Раніше повідомлялося, що компанія Марка Цукерберга запустила демо-версію свого нового чат бота зі штучним інтелектом.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: