Новини Новини 24.05.2022 о 10:40

Допоможемо зібрати на медикаменти для захисників з «Легіону Свобода», які воюють на сході

Продовжуємо розповідати про проєкти, з допомогою яких читачі видання ITC.ua можуть дізнатися про ініціативи зі збору коштів під час війни та підтримати їх.

Цього разу хочемо розповісти про батальйон «Легіон Свобода», який виконує бойові завдання на сході України.

Зараз вони насамперед мають потребу в оклюзійних пов’язках і ліках «Біфрен». Збір на оклюзійні пов’язки уже відкрили, сума, яку залишилось зібрати – 14 000 грн. Ціна таких пов’язок – від 400 грн до 700 грн. Наразі є дефіцит цих пов’язок, а вони дуже потрібні на передовій. Препарату «Біфрен», який використовують у неврологічній, психіатричній і загальносоматичній практиці, потрібно 200 паковань на суму 36 000 грн (ціна за одне – 180 грн). Усього потрібно зібрати 50 000 грн.

Реквізити для переказу коштів на картку monobank – Ростецький Сергій Вадимович, номер картки 4441 1144 5347 1649.

Просимо вас приєднатися до збору коштів для наших героїв, які зараз боронять країну. Як завжди, ми уважно відстежуватимемо хід збору коштів та обов’язково відзвітуємо після досягнення цілі.

У проєкт допомоги для військових і гуманітарних потреб від видань MC.today, Highload та ITC.ua може подати заявку кожен, хто збирає кошти на конкретні речі для армії чи інших напрямів під час війни. Ініціативи, які пройдуть відбір редакції, отримають безоплатну рекламну кампанію у трьох виданнях – MC.today, Highload та ITC.ua на аудиторію в 4 млн користувачів. Щоб подати вашу ініціативу на розгляд, заповніть цю форму. Детальніше про проєкт тут.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: