Новини Пристрої 21.06.2022 о 14:21

Ентузіаст зробив власну версію PS5 Slim завтовшки менше 2 см

Вадим Карпусь

Автор новин

Як правило, через кілька років після виходу основної консолі PlayStation, компанія Sony випускає тоншу модифікацію Slim. У випадку PS5 цей час ще не настав. Проте автор YouTube-каналу DIY Perks не став очікувати на появу офіційної версії PS5 Slim і створив власну версію пристрою.

Для цього він розібрав стандартну модель PlayStation 5 і замінив у ній деякі компоненти, щоб позбавитися громіздкості консолі. Він використав або аналогічні деталі, або саморобні рішення. В результаті, він створив повнофункціональну ігрову консоль у тонкому корпусі, товщина якого складає всього 1,9 см. Щоправда, штатний блок живлення та систему охолодження при цьому довелося винести за межі корпусу консолі, тому що вони самі по собі займають чимало місця.

Ентузіаст зробив власну рідинну систему охолодження, яка виявилася тонкою та ефективною. Блок живлення разом з радіатором він переніс у зовнішній корпус, що підключається до консолі за допомогою гнучких шлангів і кабелю. Зовнішній блок вийшов досить громіздким, але автор пропонує розміщувати його на стіні за телевізором, щоб сховати від очей.

На жаль, саморобна консоль PS5 Slim не запустилася відразу після складання. Але цю проблему вдалося досить швидко вирішити.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: