Новини Кіно 26.04.2023 о 09:56

«Флеш» / The Flash — новий трейлер майбутнього кінокоміксу WB, який має перезапустити кіновсесвіт DC

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Вышел новый украинский трейлер приключенческого фильма «Флэш»

Кінокомпанія Warner Bros. Pictures опублікувала другий український трейлер майбутнього фільму «Флеш». Це кіно комікс, який розповідає про пригоди Баррі Аллена та наслідки його необдуманих дій.

Курс CINEMA 4D
Розробляйте стильні та граматично правильні 3D моделі та анімації з Cinema4D!
Хочу!

Флеш застосовує свої надлюдські здібності, щоб повернутись в минуле та запобігти смерті своєї матері. Разом з тим він змінює перебіг подій, що також впливає на майбутнє, і Баррі опиняється у пастці інакшої реальності. Дійсність цього світу виявляється не надто приємною: повертається генерал Зод, який погрожує усе знищити, а супергероїв, до яких можна було б звернутися по допомогу, не існує. Баррі має єдиний шанс – вмовити зовсім іншого Бетмена повернутися з відставки й визволити одного ув’язненого криптоніанця… хоча й не того, кого він розшукує. Щоб врятувати світ і жити у майбутньому, яке знає Баррі, йому потрібно влаштувати гонитву за своє життя.

Режисером фільму «Флеш» став Андрес Мускетті (дилогія «Воно», «Мама»). Сценарій написала Христина Годсон. Головні ролі виконали Езра Міллер, Саша Кає, Майкл Шеннон («Швидкісний поїзд», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»), Рон Лівінґстон («Закляття»), Майкл Кітон («Людина-Павук: Повернення додому», «Бетмен») та інші.

Фільм «Флеш» вийде в український прокат 15 червня 2023 року.

Вышел новый украинский трейлер приключенческого фильма «Флэш»


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: