Новини Пристрої 27.05.2022 о 19:53

Gucci випустила люксову версію смарткільця Oura з 18-каратного золота — за 950 доларів із довічною підпискою

Максим Григор'єв

Автор новин

Італійський будинок моди Gucci представив розкішну версію смарткільця, яке стало результатом співпраці з Oura. Звичайне розумне кільце коштує $300.

Пристрій може відстежувати частоту серцевих скорочень, дихання, температуру тіла, сон та різні види діяльності. Частота серцевих скорочень визначається за допомогою датчика, який вимірює потік крові в артеріях через палець. Акумулятор забезпечує максимальну автономність протягом одного тижня, а кільце заряджається від бездротової зарядки.

Gucci випустила люксову версію смарткільця Oura з 18-каратного золота — за 950 доларів із довічною підпискою

Додатково для звичайної версії виробник ввів щомісячну підписку $6 з доступом до всіх даних, у тому числі – аналізу звичок користувачів, відстеження сну, рівня активності та порад з оптимізації дня.

Версія Gucci з 18-каратним золотом і символом бренду включає довічну підписку.

Розробники оригінального розумного кільця стверджують, що датчики їх пристрою більш ефективні, ніж в інших пристроях, що носяться. Причина в тому, що вони щільніше прилягають до тіла. Але ця перевага також є проблемою, оскільки форма та розмір пальців варіюються від людини до людини. Кільце не можна відрегулювати так само легко, як годинник або браслет. Натомість Oura відправляє користувачам набір для вимірювання пальців, щоб потім надіслати підігнане під власника кільце.

Apple подала патентную заявку на смарт-кольцо для дополненной и виртуальной реальности


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: