Новини Україна 06.02.2023 о 14:33 comment views icon

lifecell спільно з YASNO запускає SMS-інформування про відключення електроенергії (поки лише в Києві)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

lifecell анонсував доступність нової послуги SMS-нагадування про ймовірні стабілізаційні або екстрені відключення електроенергії. Її запуск став можливим завдяки подальшому розширенню співпраці мобільного оператора з енергопостачальною компанією YASNO

Охочі абоненти lifecell вже можуть активувати сервіс без жодних доплат, проте зауважте, що наразі послуга працює лише в Києві. Для цього потрібно надіслати короткий USSD-запит *277#, обрати опцію «Активувати» та ввести номер групи енергоспоживання. Після активації SMS-сповіщення про стабілізаційні та екстрені відключення електроенергії будуть надходити з номера 277. Абоненти отримуватимуть їх за 15 хвилин до початку так званої «сірої зони» — часового проміжку, коли можливе відключення світла.

lifecell спільно з YASNO запускає SMS-інформування про відключення електроенергії (поки лише в Києві)

За потреби у голосовому меню *277# також можна дізнатися свій номер групи за адресою та замовити інформування тільки про екстрені відключення електроенергії. У такому разі SMS про стабілізаційні відключення не надходитимуть.

Також варто звернути увагу на дисклеймер lifecell:

“Джерелом даних для відправки SMS- сповіщень є графіки відключення компанії Yasno. lifecell не несе відповідальність за відповідність фактичного відключення світла даним з графіків відключень.

Якщо мережа lifecell відсутня, абоненти не зможуть отримати сповіщення про відключення електроенергії, не дивлячись на те, що фактично вони були відправлені з SMS-центру lifecell”

Front-end с нуля.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера.
Реєстрація на курс

Якщо взяти до уваги складну ситуацію в енергосистемі України, а також часті проблеми з дотримання оприлюднених графіків відключень та інформування про аварійні відключення у тому ж Києві, постає закономірне питання щодо небезкорисності сервісу lifecell. Проте, сподіваємося, що зрештою він виявиться помічним.

Ще у lifecell нагадують абонентам про необхідність своєчасної оплати рахунків за електроенергію та принагідно рекламують інший свій сервіс — платіжний застосунок Paycell, який дозволяє оплачувати з мобільного рахунку різні послуги без введення реквізитів банківської карти, зокрема й комунальні, та отримувати за це різні бонуси, як-от 5 ГБ мобільного трафіку після першої оплати будь-яких послуг на суму понад 100 грн.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: