Новини

ЛУН Місто запустив сервіс “Корисна карта”, що відображає інформацію про працюючі супермаркети, аптеки, поштові відділення тощо

ЛУН Місто запустив сервіс “Корисна карта”, що відображає інформацію про працюючі супермаркети, аптеки, поштові відділення тощо

ЛУН Місто запустив Корисну карту – сервіс, що допоможе жити під час війни у містах та поселеннях України. Корисна карта у реальному часі відображає інформацію про працюючі супермаркети, аптеки, поштові відділення.

Команда ЛУН Місто продовжує додавати нові шари. Карта стане у нагоді українцям, які знаходиться на батьківщині, знайти її можна за посиланням misto.lun.ua/help.

Мета Корисної карти – обʼєднати інформацію, яка потрібна людям для життя під час війни. Дані для сервісу команда ЛУН Місто збирає у відкритих джерелах та безпосередньо від бізнесів (аптек, супермаркетів тощо). Інформація, яка стосується ЗСУ, ТрО чи бойових дій на карті не публікується.

Користуватися Корисною картою можна з мобільного та десктопа. Інформація на карті оновлюються одразу, щойно її оновлює джерело даних (наприклад, мережа Нової Пошти).

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Команда Корисної карти просить інформувати, які ще дані потрібні на карті – для цього достатньо заповнити форму bit.ly/help-map.

Посилання на Корисну карту: misto.lun.ua/help.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: