Новини Ігри 28.04.2023 о 17:41

Марк Гемілл засмучений, що не мав двох світлових мечів та закидує Кемерона Монагена попкорном – в проморолику до релізу Star Wars Jedi: Survivor

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Люк Скайвокер власною персоною з’явився у новій рекламі від Electronic Arts.

Курс СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ.
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання

Напередодні релізу Star Wars Jedi: Survivor – сиквелу успішного Star Wars Jedi: Fallen Order – Electronic Arts випустила проморолик, у якому виконавець ролі Люка Скайвокера в кіноепопеї «Зоряні війни» Марк Гемілл вчить актора Кемерона Монагена майстерності джедая.

Монаген, який повторив у грі роль Кела Кестіса, невміло орудує макетом світлового меча, у той час, як Гемілл каже, що «це не гра в бейсбол» і закидує актора попкорном.

Дуже мило виглядає розчарована реакція «‎Скайвокера» на те, що Кел отримує одразу два світлові мечі, а також момент, коли Монаген намагається пояснити Геміллу, як використовувати силу, коли той грає в Survivor.

«Мені дійсно не потрібно, щоб ти мені пояснював, як це робити‎», – відповідає Гемілл.

Пригодницький бойовик від третьої особи Star Wars Jedi: Survivor вийшов 28 квітня на ПК, PS5 та Xbox Series X та S. Сюжетна історія, що розгортається через п’ять років після подій у Fallen Order і приблизно через десять років після Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith, оповідає про джедая Кела Кестіса, який подорожує галактикою та намагається вижити у протистоянні ворожій Галактичній імперії. Продюсер гри раніше обмовився, що у випадку фінансового успіху Star Wars Jedi: Survivor, історія Кела Кестіса завершиться у триквелі.

За два дні до релізу з’явились і перші рецензії на гру – на Metacritic Survivor нині має 86 балів зі 100 на основі 86 відгуків, на OpenCritic сиквел також отримав 86 балів і 89% критиків рекомендують гру до проходження.

Курс FRONTEND DEVELOPER
Навчіться кодити JavaScript, верстати за допомогою HTML та CSS на цьому курсі!
Ознайомитись з курсом

Однак у перших відгуках стало відомо й те, що Star Wars Jedi: Survivor страждає від поганої оптимізації – гра «гальмує» на Ryzen 9 5900X + RTX 4090 та «з’їдає» до 18 ГБ відеопам’яті. EA оголосила, що вже готує серію патчів.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: