Новини

Nitecore UFZ100 — батарея для камер Sony з власним роз’ємом USB-C

Nitecore UFZ100 — батарея для камер Sony з власним роз’ємом USB-C

Компанія Nitecore розробила батарею для цифрових камер Sony, яка дозволить фотографам відмовитись від використання пропрієтарного зарядного пристрою японської компанії. Особливістю акумулятора Nitecore UFZ100 є наявність вбудованого роз’єму USB-C. Таким чином, батарею можна зарядити за допомогою більшості зарядних пристроїв та павербанків, доступних на ринку та у володінні користувачів.

Батарея Nitecore UFZ100 сумісна з камерами Sony A7 III, A7R III, A7R IV, A7S III, A9 (ILCE-9), A9 II, A6600, A7C, A1, FX3 та A7 IV. Але при цьому вона має трохи меншу місткість, ніж оригінальний акумулятор Sony NP-FZ100 – 2250 мАг проти 2280 мАг. Крім того, батареї з роз’ємом USB-C потрібно майже вдвічі більше часу для повної зарядки. Якщо Sony NP-FZ100 можна повністю зарядити за 2,5 години (при використанні фірмового зарядного пристрою Sony BC-QZ1 вартістю $99,99), то поповнення запасу енергії у Nitecore UFZ100 вимагає вже 4 години.

Nitecore UFZ100 – батарея для камер Sony, оснащённая собственным портом USB-C

Крім роз’єму USB-C, батарея Nitecore UFZ100 також містить світлодіодний індикатор заряду. Він блимає червоним кольором у процесі зарядки й горить зеленим при досягненні повного заряду. Також передбачено вбудовану кнопку. Після її натискання індикатор показує поточний рівень заряду: понад 50% – зелений, від 10% до 50% – синій, менше ніж 10% – червоний.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

Інформація про ціну та термін початку продажу акумулятора Nitecore UFZ100 поки не повідомляється.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: