Новини Новини 09.03.2022 о 18:55 comment views icon

PayPal, ласкаво просимо в Україну. Очільник Мінцифри Михайло Федоров закликав платіжну систему відкрити всі можливості для українців

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Світові компанії продовжують залишати російський ринок, що відкриває нові можливості не тільки для автомобільних заводів України, але і для багатьох інших сфер бізнесу. Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров за останні два тижні привернув увагу керівництва багатьох IT-компаній до України й вочевидь не збирається зупинятися на досягнутому — чиновник офіційно звернувся до PayPal, яка днями припинила діяльність у рф, та закликав CEO міжнародної платіжної системи Дена Шульмана «нарешті відкрити всі функції» для українців.

Міністр додав, що в теперішніх умовах масової внутрішньої та зовнішньої міграції це «надважливо».

Зараз PayPal працює в Україні частково — на прийняття випущених українськими банками карток Visa та MasterCard для оплати ними товарів та послуг в інтернеті. Це використовується здебільшого для оплати покупок у закордонних інтернет-магазинах. PayPal не дає можливості платити та переказувати гроші в Україну, тому грошові перекази та можливість одержання платежів за продаж товарів та послуг для українців недоступні.

Минулого року в Україні прийняли новий закон про платіжні послуги, а його співавторка Ольга Василевська-Смаглюк тоді заявила, що «нарешті в Україну зможе зайти PayPal». Водночас відомо, що одна з найбільших міжнародних платіжних систем ігнорує український ринок не стільки через недосконалість законодавства, скільки з економічних причин (поки вони рахують це економічно недоцільним). Але відтоді минув рік, тож не виключено, що з огляду на нинішні обставини PayPal змінить позицію і нарешті повноцінно запрацює в Україні. З іншого боку, за останні кілька років в Україні з’явилось немало гідних альтернатив і очікування вже не такі високі.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: