Новини Софт 31.10.2023 о 11:26 comment views icon

«ПриватБанк» запустив Tap to Pay на iPhone — безконтактні платежі через застосунок «Термінал»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

«ПриватБанк» запустив Tap to Pay на iPhone — безконтактні платежі через застосунок «Термінал»

«ПриватБанк» повідомив про запуск технології безконтактного приймання платежів Tap to Pay на iPhone. Щоб скористатися новою можливістю, клієнтам банку треба скористатись смартфоном iPhone та застосунком «Термінал» для iOS. При цьому відпадає необхідність використовувати POS-термінал чи будь-яке інше додаткове обладнання.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Функція Tap to Pay підтримується на смартфонах iPhone XS та новіших моделях. Клієнту банка необхідно завантажити застосунок з Apple App Store та пройти реєстрацію. Після цього все, що потрібно зробити продавцю, щоб почати приймати платежі – це відкрити застосунок «Термінал» на своєму iPhone, ввести суму покупки та попросити клієнта піднести свій безконтактний платіжний засіб до iPhone продавця, щоб завершити оплату. Tap to Pay дозволяє приймати платежі з безконтактних кредитних й дебетових карт та інших цифрових гаманців, використовуючи вбудований модуль NFC.

Зазначається, технологія Apple Tap to Pay використовує вбудовані функції iPhone, щоб зберегти конфіденційність і безпеку як бізнес-даних, так і даних клієнтів.

«За лічені хвилини ви зможете приймати безконтактні платежі, використовуючи лише iPhone. Ми впевнені, що цей сервіс буде зручним для всіх типів бізнесу, від роздрібних магазинів до перукарень і продуктових кіосків, таксистів і ринкових торговців, – зазначив Євген Заіграєв, член правління «ПриватБанку» з питань МСБ. – Розроблений «ПриватБанком» додаток «Термінал» для iPhone – це комплексне готове рішення для бізнесу, яке дозволяє не тільки приймати безконтактні платежі з карток Visa та Mastercard, але також реєструвати касові операції, створювати та фіскалізувати чеки та передавати інформацію податковим органам.»

За даними Apple, Україна стала 3-ю в Європі та 7-ю у світі країною, де можна приймати безконтактні платежі за допомогою Tap to Pay на iPhone.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: