Новини Технології 05.10.2023 о 17:56 comment views icon

Regent запустить флот електричних екранопланів над водними шляхами Японії

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Торік електричний морський планер компанії успішно пройшов льотні випробування, а нині компанія залучила $60 млн та уклала партнерство з Japan Airlines.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Співзасновник та генеральний директор Regent Біллі Талгаймер заявив, що завдяки інвестиціям загальний капітал стартапу сягнув $90 млн.

Торік Regent побудувала прототип екраноплана у чверть масштабу та завершила серію випробувань у затоці Наррагансетт у Род-Айленді, довівши, що її транспорт дійсно може плавати та літати. Прототип повільно вийшов з гавані та стартував у небо зі швидкістю 60 км/год, де пролетів на висоті близько 3-х метрів над океаном на швидкості 80 км/год за безпечних для подорожі погодних умов.

Комерційна версія 12-місного електричного морського планера Viceroy літатиме на більшій висоті й розвиватиме швидкість до 450 км/год з радіусом польоту до 450 кілометрів.

Біллі Талгаймер (генеральний директор) і Майкл Клінкер (технічний директор) з повномасштабним макетом свого першого електричного морського параплана.
Біллі Талгаймер (генеральний директор) і Майкл Клінкер (технічний директор) з повномасштабним макетом свого першого електричного морського параплана.

Нещодавно компанія побудувала повномасштабний макет Viceroy і «кімнату для симуляторів» у своїй штаб-квартирі, де відвідувачі можуть сидіти в кабіні та віртуально літати на морському параплані над будь-якою вибраною водною дорогою.

Regent уклала угоду з Japan Airlines для запуску флоту електричних екранопланів над водними шляхами Японії

Окрім використання транспорту для подорожей у прибережних громадах, Regent планує продавати морські параплани організаціям, що надають послуги з вантажних перевезень, пошуково-рятувальних робіт, морської логістики, а також безпеки та оборони. Авіакомпанії та оператори поромних перевезень, включаючи Mesa Airlines, Brittany Ferries і FRS — серед клієнтів, які вже підписали угоди про купівлю морських екранопланів Regent. Компанія каже, що має замовлення на понад 500 одиниць, що принесе близько $8 мільярдів доходу.

Курс QA Manual.
успішна кар'єра в IT-сфері без необхідності глибоких знань програмування. Очікуйте заробітню плату в розмірі 600$ після завершення навчання.
Мені потрібен найкращий

Southern Airways готова придбати перший серійний літак Viceroy, який планує використовувати під брендом Mokulele Airlines. В цей час Mokulele обслуговує маршрути між островами по всій території Гаваїв.

Regent уклала угоду з Japan Airlines для запуску флоту електричних екранопланів над водними шляхами Японії

Regent використає свій новий раунд фінансування для найму, а також створення та випробування повномасштабних прототипів Viceroy разом з усіма системами безпеки, необхідними для запуску морських парапланів з людьми на борту, каже Талгаймер. Нині компанія вже має 55 штатних співробітників, і їй вдалося залучити таланти з таких компаній, як SpaceX і Bureau Veritas, міжнародного регулятора кораблів і суден.

Після схвалення регуляторів, компанія очікує, що її 12-місні морські планери Viceroy з’являться у виробництва та експлуатації протягом двох-трьох років. Regent також розробляє 100-місний планер Monarch, який знаходиться на ранніх стадіях проєктування (очікується, що вони будуть введені в експлуатацію до 2030 року).

Джерело: CNBC

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: