Новини

Space Perspective пропонує послуги космічного туризму на повітряній кулі: 2 години на висоті 30 км коштує $125 тис.

Space Perspective пропонує послуги космічного туризму на повітряній кулі: 2 години на висоті 30 км коштує $125 тис.

Повітряні кулі розглядаються як один із варіантів для космічного туризму. Вони мають низку переваг. Наприклад, політ на них не вимагає спеціальної підготовки й до того ж може бути тривалішим, ніж на ракеті. Компанія Space Perspective займається підготовкою повітряної кулі для космічного туризму та вже показала інтер’єр свого Spaceship Neptune. Це пасажирська капсула для гігантської повітряної кулі, яка здатна підіймати туристів на висоту 100 тис. футів (30,5 км). Технічно це стратосфера, а не космос. Підйом, перебування у стратосфері та спуск повинні займати по 2 години.

Space Perspective предлагает услуги космического туризма на воздушном шаре: 2 часа на высоте 30 км стоит $125 тыс.

У кабіні передбачені зручні крісла з відкидною спинкою. Їх можна організувати як для проведення групових заходів, так і для романтичної вечері пар. Ще доступні харчування та обслуговування в барі, підключення до Wi-Fi, інтерактивні екрани для показу інформації, декоративне освітлення і телескоп для спостереження за Землею. І додатково реалізована «розкішна» туалетна кімната із вікном. Space Perspective обіцяє для Spaceship Neptune огляд з охопленням 360 градусів.

Компанія стверджує, що це єдиний варіант виходу в космос із нульовим рівнем викидів. Також вона обіцяє створити екологічно чисту конструкцію з використанням перероблених матеріалів для повітряної кулі та екологічно чистих матеріалів для капсули пасажирів.

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Ціна квитка на Spaceship Neptune становить $125 тис. (Virgin Galactic пропонує послуги космічного туризму за ціною $450 тис.). При цьому компанія просить заставу, що повертається, в розмірі $1 тис. Перші польоти очікуються не раніше кінця 2024 року. При цьому Space Perspective вже продала перші 600 квитків, тому зараз можна забронювати місце лише на 2025 рік.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: