Новини

Топ-15 країн, які обрали українці для тимчасового захисту на час війни

Топ-15 країн, які обрали українці для тимчасового захисту на час війни

Фахівці з дата-аналітики Vodafone проаналізували переміщення українців за кордон під час війни. Топ-15 країн за кількістю українців, які змушені були шукати в них тимчасовий захист під час війни, виглядає наступним чином:

 1. Польща (27,7%)
 2. Чехія (11,5%)
 3. Угорщина (7,31%)
 4. Німеччина (6,44%)
 5. Румунія (5,9%)
 6. Молдова (5,9%)
 7. Словаччина (3,2%)
 8. Італія (2,5%)
 9. Туреччина (2,1%)
 10. Єгипет (1,8%)
 11. Франція (1,7%)
 12. Іспанія (1,6%)
 13. Австрія (1%)
 14. ОАЕ (1%)
 15. Нідерланди (0,9%)

19,45% українців виїхали в інші країни, кожна з яких не набирає більше 1%.

Рейтинг складено на основі аналізу кількості українських клієнтів Vodafone, які виїхали за кордон у перші тижні війни. Аналіз здійснювався за допомогою аналітичної моделі та аналізу узагальнених да деперсоніфікованих масивів трафіку.

Нагадаємо, що Vodafone Україна надає безкоштовні хвилини та гігабайти у роумінгу у 15 країнах. Безкоштовне підключення послуги «Доступний роумінг» можливе у Польщі, Молдови, Угорщини, Румунії, Німеччини, Чехії, Італії, Ірландії, Нідерландах, Португалії, Іспанії, Туреччині, Великій Британії, Греції та Словаччині. Підключивши послугу «Доступний роумінг», клієнти у цих країнах отримають безкоштовно від Vodafone 400 МБ мобільного інтернету та 60 хвилин на 30 днів для вхідних або вихідних дзвінків в Україну та на номери країни, в якій вони перебувають. Перше підключення послуги – безкоштовне. Вартість наступних підключень – 100 грн на 30 днів. Підключити «Доступний роумінг» можна легко через додаток My Vodafone.

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Окрім цього, після використання обсягу послуги «Доступний роумінг», або якщо не було підключено інших спеціальних послуг, Vodafone надає своїм клієнтам у роумінгу щодня 100 безкоштовних МБ для безлімітного користування меседжингом у Viber, WhatsApp та Skype.
Таким чином, клієнти можуть використовувати безкоштовно до 3 ГБ Інтернету на місяць у 15 країнах та безлімітно обмінюватися текстовими повідомленнями і картинками у Viber, WhatsApp та Skype.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: