Новини

Twitter придбав мобільну платформу OpenBack для розсилки push-повідомлень на стороні клієнта

Twitter придбав мобільну платформу OpenBack для розсилки push-повідомлень на стороні клієнта

Глава відділу споживчих продуктів Twitter Джей Салліван розповів про придбання сервісом мікроблогінгу мобільного стартапу OpenBack. Він спеціалізується на обробці push-програм на пристроях користувачів, а не серверах.

«OpenBack та їхня талановита команда, що приєдналася до Twitter, допоможуть нам покращити доставлення повідомлень у потрібний час таким чином, щоб на першому місці була конфіденційність».

Джей Салліван

Як повідомляє Twitter, підхід OpenBack до push-технології зосереджений на конфіденційності та пропонує розширений користувальницький досвід. Twitter сподівається, що нова команда допоможе покращити повідомлення, щоб «попереджати людей про потрібний контент у потрібний час».

Поточний бізнес OpenBack буде згорнено, а його розробники приєднаються до команди Twitter Bluebird. Умови угоди не озвучені

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Ціль придбання полягає в тому, щоб підвищити рівень взаємодії користувачів з Twitter, що допоможе йому збільшити дохід. Виторг компанії в останньому кварталі 2021 року зростав повільніше, ніж очікувалося. Загальний виторг минулого року склав трохи понад $5 млрд, і компанія сподівається збільшити цей показник на 50% до кінця 2023 року.

Залучення користувачів до більш частого використання Twitter шляхом більш релевантних повідомлень може покращити підсумковий прибуток. Якщо Twitter зможе змінити підхід до повідомлень, він намагатиметься повернути деяких колишніх користувачів, у яких все ще встановлено програму на їхньому телефоні.

Минулого року Twitter купив передплатний сервіс Scroll, який прибирає рекламу з сайтів новин.

Ілон Маск придбав 9% акцій Twitter – на тлі обурень щодо обмежень свободи слова на платформі


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: