Новини

У Києві створили платформу для підключення Wi-Fi інтернету в укриттях та бомбосховищах (охочим необхідно залишити заявку)

У Києві створили платформу для підключення Wi-Fi інтернету в укриттях та бомбосховищах (охочим необхідно залишити заявку)

У Києві створили платформу для підключення інтернету в укриттях (wifi.kyivcity.gov.ua), повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Якщо у вашому укритті немає доступу до мережі інтернет, залишайте заявку. Ми зв’яжемося з вами та повідомимо про наступні кроки. Запрошую провайдерів приєднуватись до проєкту та дякую тим, хто вже з нами!» – написав Петро Оленич.

Усі новини проєкту та укриття з Wi-Fi будуть публікуватися у телеграм-каналі CDTO Києва та за посиланням https://wifi.kyivcity.gov.ua/.

“Просто зараз ми проводимо інтернет-зв’язок в укриття Києва. Щоб екстрена інформація, зв’язок з рідними та допомога залишалися доступними для вас.

Якщо в укритті, де ви тимчасово перебуваєте немає доступу до мережі інтернет залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами та повідомимо про виїзд монтажника.

Повідомте оточуючих, що ви плануєте подати заявку на встановлення Wi-Fi та задля безпеки зустріньте монтажника інтернет-провайдера.”

Проєкт впроваджує Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА спільно із столичними інтернет-провайдерами.

“Звернення до провайдерів Києва та України!

Приєднуйтесь до підключення інтернету в укриттях!

Під час війни комунікація та швидкий доступ до інформації мають велике значення. Завдяки інтернету люди можуть дізнатися інформацію про своїх рідних та друзів, стежити за новинами та новими обмеженнями, що вводяться у зв’язку з воєнним станом, координувати та отримувати допомогу та інше.

Закликаємо долучитися до проєкту та забезпечити встановлення і підключення Wi-Fi точок по заявкам киян з нашої платформи власним коштом.

Слава Україні!”


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: