Новини

«Укренерго» попереджає про жорсткіші обмеження електропостачання у Києві та чотирьох областях — це наслідки нічної атаки на інфраструктури

«Укренерго» попереджає про жорсткіші обмеження електропостачання у Києві та чотирьох областях — це наслідки нічної атаки на інфраструктури

У зв’язку з нічними обстрілами та новими пошкодженнями інфраструктури НЕК «Укренерго» повідомив низку обленерго про зміну необхідного обсягу обмеження споживання електрики. У  Києві та кількох областях за необхідністю можливі додаткові відключення.

«Сьогодні вночі рашисти знову обстріляли енергетичну інфраструктуру нашої країни. Було пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми в центральних областях. У зв’язку з цим, щоб запобігти перевантаженню мережі сьогодні зранку Диспетчерський центр «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг, на який потрібно обмежити споживання електроенергії в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

Надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об’єкти і тримати систему збалансованою.»

Нагадуємо про необхідність економного споживання електроенергії у денний та вечірній час. Заощадливість допоможе у відбудові пошкоджених об’єктів та дозволить перерозподілити потужність туди, де вона є більш необхідною.

Лікуємо блекаут недорого – доступні та компактні засоби резервного електроживлення і обігріву

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: