Новини Україна 08.08.2022 о 19:49

В Києві тимчасово скасували плату за паркування на муніципальних майданчиках

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

У Києві тимчасово призупинено оплату паркування на майданчиках КП «Київтранспарксервіс». Про це повідомили у КМДА.

Курс
PR-менеджмент для тих, хто вже все вміє
Директорка з корпоративних комунікацій Kyivstar поділиться досвідом і секретами успіху
Хочу на курс
woman

Такий тимчасовий захід пов’язаний із судовим процесом щодо вартості паркування, який наразі триває. Розробники міського застосунку «Київ Цифровий» вже випустили оновлення, у якому внесли ці зміни.

Інспектори з паркування не штрафуватимуть водіїв за несплату паркування. Утім влада міста закликає автовласників паркувати свої автівки відповідно до Правил дорожнього руху, у спеціально відведених для цього місцях, та застерігає від штрафів за порушення, які ніхто не скасовував.

У КМДА обіцяють завчасно попередити містян перед тим, як відновити плату за паркування. Також влада звертає увагу, що на вулицях міста працюють «паркувальники»-шахраї, які вимагають у водіїв готівку. Про такі випадки треба повідомляти поліцію.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: