Новини Наука та космос 11.05.2022 о 16:41

Virgin Orbit замовила у L3Harris Technologies два модифіковані літаки Boeing 747 для запуску ракет у космос. Перший очікується вже у 2023 році

Тетяна Нечет

Автор новин

Компанія Virgin Orbit підписала угоду з L3Harris Technologies про придбання двох літаків Boeing 747-400 для підтримки потреби національної безпеки США та їхніх союзників у запуску космічних супутників. Нині компанія сера Річарда Бренсона має лише один літак-носій під назвою Cosmic Girl.

L3Harris модифікує ці два літаки для перевезення та запуску ракет Virgin Orbit. Перший має надійти вже 2023 року.

«Ми раді допомогти подвоїти інноваційний флот Virgin Orbit, щоб він міг обслуговувати своїх клієнтів з більшою пропускною здатністю та гнучкістю місій», — сказав Люк Савойє, президент ISR Systems, L3Harris.

Нові 747-і Virgin Orbit також матимуть покращене компонування: L3Harris модифікує літаки для доставки до двох ракет LauncherOne, а також всього допоміжного наземного обладнання компанії на стартовий майданчик.

Наступна запланована місія Virgin Orbit призначена для Пентагону. У рамках неї на орбіту виведуть 7 супутників, запуск яких заплановано не раніше ніж 29 червня.

Cosmic Girl компанії Virgin Orbit завершила три комерційні запуски, успішно вивівши на орбіту 26 супутників для кількох комерційних, державних та військових замовників. Літак, який раніше був придбаний у дочірньої компанії Virgin Orbit, Virgin Atlantic, продовжуватиме виконувати місії. Перший запуск із Великобританії очікується наприкінці 2022 року з космодрому Корнуолл.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: