Новини Кіно 28.03.2023 о 17:26 comment views icon

Вогонь та Вода поєднуються в новому трейлері мультфільму Elemental / «СТИХІЇ» від Pixar

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Disney опублікувала новий трейлер мультфільму Elemental / «СТИХІЇ», створенням якого займається студія Pixar Animation.

Історія Elemental / «СТИХІЇ» виводить фразу «протилежності притягуються» на новий рівень. Дія відбувається в Element City, галасливому мегаполісі, населеного істотами, що складаються з Води, Землі, Вогню та Повітря. В основі сюжету – відносини між жорсткою, кмітливою і запальною молодою жінкою Ембер Люмен і веселим, життєрадісним хлопцем, що пливе за течією, на ім’я Уейд Ріппл. Дружба представників стихій Вогню та Води кидає виклик уявленням Уейд про мир, у якому вони живуть.

Мамуду Аті («Світ Юрського періоду: Домініон», «Архів 81») подарував свій голос Уейду, а Леа Льюїс («Половина всього», «Ненсі Дрю») озвучує Ембер.

Режисером мультфільму є Пітер Сон, який працював у мистецькому відділі Pixar над такими популярними проєктами, як «У пошуках Немо» та «Суперссімейка». Сценарій фільму Elemental / «СТИХІЇ» написала Бренда Сюе, яка раніше працювала над такими серіалами, як «Як я зустрів вашу маму» та «Щиро кажучи». Піт Доктор, сценарист фільмів «Головоломка», «Вгору», «Душа» та «ВАЛЛ-І» виступив у ролі виконавчого продюсера фільму. Пітер Сон також є продюсером проєкту разом із Денізом Римом («Вгору», «Тачки 2», «Історія іграшок 4»).

Прем’єра мультфільму Elemental / «СТИХІЇ» запланована на 16 червня 2023 року.

Онлайн-курс "B2B-продажі" від Laba.
Розробіть ефективну стратегію B2B-продажів за 11 занять: від воронки до партнерської програми.Лектор курсу — засновник консалтингової компанії, який має 15 років досвіду в продажах.
Дізнатись більше

Джерело: collider

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: