Новини Кіно 28.03.2023 о 17:26

Вогонь та Вода поєднуються в новому трейлері мультфільму Elemental / «СТИХІЇ» від Pixar

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Disney опублікувала новий трейлер мультфільму Elemental / «СТИХІЇ», створенням якого займається студія Pixar Animation.

Курс PRODUCT DESIGN
Як створювати, втілювати та вдосконавлювати продуктові ідеї? Дізнайся на цьому курсі!
Дізнатися про програму

Історія Elemental / «СТИХІЇ» виводить фразу «протилежності притягуються» на новий рівень. Дія відбувається в Element City, галасливому мегаполісі, населеного істотами, що складаються з Води, Землі, Вогню та Повітря. В основі сюжету – відносини між жорсткою, кмітливою і запальною молодою жінкою Ембер Люмен і веселим, життєрадісним хлопцем, що пливе за течією, на ім’я Уейд Ріппл. Дружба представників стихій Вогню та Води кидає виклик уявленням Уейд про мир, у якому вони живуть.

Мамуду Аті («Світ Юрського періоду: Домініон», «Архів 81») подарував свій голос Уейду, а Леа Льюїс («Половина всього», «Ненсі Дрю») озвучує Ембер.

Режисером мультфільму є Пітер Сон, який працював у мистецькому відділі Pixar над такими популярними проєктами, як «У пошуках Немо» та «Суперссімейка». Сценарій фільму Elemental / «СТИХІЇ» написала Бренда Сюе, яка раніше працювала над такими серіалами, як «Як я зустрів вашу маму» та «Щиро кажучи». Піт Доктор, сценарист фільмів «Головоломка», «Вгору», «Душа» та «ВАЛЛ-І» виступив у ролі виконавчого продюсера фільму. Пітер Сон також є продюсером проєкту разом із Денізом Римом («Вгору», «Тачки 2», «Історія іграшок 4»).

Прем’єра мультфільму Elemental / «СТИХІЇ» запланована на 16 червня 2023 року.

Джерело: collider


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: