Новини Технології 26.09.2022 о 14:15 comment views icon

Volkswagen представила концепт Gen.Travel: безпілотний електромобіль для подорожей із вбудованою VR-гарнітурою, столом для переговорів та ліжками

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Компанія впевнена, що такий концепт у майбутньому може стати чудовою альтернативою коротким перельотам.

Туристична капсула від Volkswagen буде повністю автономною (SAE Level 5), а її інтер’єр можна налаштовувати окремо для кожної поїздки: для робочих подорожей передбачено стіл для переговорів, а охочі відпочити в дорозі можуть трансформувати сидіння у два ліжка.

GEN.TRAVEL Design study

Виробник стверджує, що Gen.Travel може конкурувати навіть із найзручнішими місцями в літаку: динамічне освітлення підтримуватиме природні цикли сну і навіть зменшить захитування, а вбудована гарнітура доповненої реальності призначена для розваг дітей.

GEN.TRAVEL

Volkswagen відносить Gen.Travel до категорії автомобілів преміум-класу, які є чимось середнім між седаном і мінівеном. Кабіна машини виконана у вигляді прозорої скляної «бульбашки» і покликана покращити огляд пейзажів, убезпечити і, за потребою, ізолювати сплячих пасажирів.

Swift с нуля.
Почніть самостійно писати код на Swift та створювати мобільні додатки під iOS/iPadOS за 2,5 місяці. Отримайте скіл інтеграції зі сторонніми сервісами!
Інформація про курс

Залежно від комплектації, концепт-кар може перевозити до чотирьох осіб.

GEN.TRAVEL

Поки що, це виключно дослідницький проєкт, призначений для тестування безпілотних автомобілів як варіант «Mobility as a Service». Навряд чи ми колись зможемо посидіти саме у Gen.Travel, проте це справжній прототип і його функції Volkswagen може застосувати у серійному виробництві.

Джерело: Volkswagen, Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: