Новини

«Застосовуються графіки аварійного відключення електропостачання споживачам у Києві та Київській області» – Кличко анонсував віялові відключення

«Застосовуються графіки аварійного відключення електропостачання споживачам у Києві та Київській області» – Кличко анонсував віялові відключення

Мер Києва Віталій Кличко оголосив про запровадження графіків аварійного відключення (віялових відключень) електропостачання споживачам у наслідок обстрілу росіянами енергетичної інфраструктури. Передусім, мова йде про промислових та частину побутових клієнтів електромережи:

«Внаслідок обстрілів російськими варвами об‘єктів критичної інфраструктури столиці та області, застосовуються графіки аварійного відключення електропостачання споживачам у Києві та Київській області.
Частково обмежене електропостачання промисловим клієнтам та частині побутових клієнтів Києва та всієї області.
Енергетики разом з рятувальними службами роблять все необхідне, щоб максимально швидко відновити нормальну роботу енергосистеми.

Київводоканал працює в центрі столиці над ліквідацією пошкодженої водопровідної мережі. Але тиск у мережі вже нормалізували і споживачам забезпечене водопостачання.»

Ремонтники та рятувальники працюють над якомога швидшим подоланням пошкоджень енергосистеми столиці та області, а також водопостачання. Про строки дії енергетичних обмежень наразі не повідомлялося.

Увага! У зв’язку з можливими відключеннями електрики без попереджень радимо не користуватися ліфтами!


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: