Партнерський проєкт Партнерський проєкт 03.02.2023 о 17:00 comment views icon

Чому ви досі не вивчили англійську: типи онлайн-курсів та як обрати ті, що підійдуть саме вам

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Чимало звичних нам речей тепер відбуваються онлайн. Це стосується і вивчення мов. Дистанційні курси англійської мають безліч переваг: наприклад, дозволяють займатися регулярно та різноманітно. 

Якщо ви вибрали для себе такий формат навчання, почніть з пошуку необхідної програми. Вони можуть відрізнятися тривалістю, інтенсивністю, підходом і тематикою. Команда школи англійської Р12 у партнерському матеріалі допомагає розібратися в такому розмаїтті. 

Партнерський матеріал?

Визначтеся з цілями та дедлайнами: для чого ви вчите мову онлайн, як швидко необхідно досягти бажаного рівня тощо

Сучасні школи іноземної мови доволі гнучкі: студенти з будь-яким графіком, ступенем завантаженості та потребами можуть знайти для себе слушний варіант, щоб комфортно й ефективного вивчати мову. Наприклад, школа англійської Р12 пропонує такі умови вивчення англійської онлайн

Нижче розглянемо популярні варіанти дистанційного навчання та їхні особливості.

Варіанти вивчення англійської онлайн

Найчастіше англійську онлайн вчать на комплексних програмах. За кілька місяців навчання студент може поліпшити свої знання на один рівень. 

На таких курсах ви поступово рухатиметеся за програмою відповідного рівня та одночасно прокачуватимете базову граматику та лексику, розмовні навички. Як правило, ви матимете кілька уроків на тиждень, а також відвідуватимете розмовні клуби чи якісь інші заходи. 

Вивчити англійську у зручний для вас час

Також до популярних типів онлайн-курсів можна віднести:

  • Інтенсиви – дають змогу швидко поліпшити знання, підготуватися до певної події: співбесіди, переїзду чи іспиту. Вимагають від студента повного занурення в англомовне середовище, достатньо часу на заняття, самостійного відпрацювання.
  • Заняття на вихідних – за кількістю годин не відрізняються від класичних програм, навантаження рівномірно розподіляється на суботу та неділю.
  • Розмовні – підійдуть студентам, яким потрібно прокачати навички говоріння, позбутися мовного бар’єра, поліпшити вимову.
  • Профільні – розраховані на фахівців певних професій. На курсах вони можуть поліпшити знання термінології, здобути необхідні навички для роботи.
  • З бізнес-англійської – допомагають навчитися вести ділове листування, спілкуватися із клієнтами та діловими партнерами, проводити презентації тощо.
  • З підготовкою до іспитів – призначені для студентів, які готуються до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL тощо. Дають змогу відпрацювати навички і знання, які перевірятимуть на іспиті.

Сучасні онлайн-школи, як правило, дають змогу вибрати зручний час занять, тож ви зможете комфортно поєднувати навчання з роботою та залишати вільний час для себе і близьких. 

Партнерський матеріал?

Вивчити англійську у зручний для вас час

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: