Мережа КТС розіграє подарунки серед покупців. Можна виграти техніку від Samsung та Apple. Умови

Опубликовал
Партнерский материал

Мережа магазинів техніки КТС запускає акцію на честь 20-річчя. Щоб отримати подарунок, достатньо виконати прості умови. Серед призів – Samsung Galaxy Fold 3, ноутбук Lenovo IdeaPad, Apple Watch Series 6, електросамокат Xiaomi та інше. А частину прибутку КТС перераховує ЗСУ.

У партнерському матеріалі з КТС розповідаємо, як взяти участь в акції та які ще проєкти запустила компанія. 

Партнерський матеріал?

Які проєкти запустила компанія під час війни

Цього року мережа магазинів смарттехніки КТС відзначає своє 20-річчя. Замість гучних святкувань команда вирішила запустити важливі проєкти. Наприклад, компанія перераховує 1% з кожного чеку у Благодійний фонд Сергія Притули, зараз це вже понад 1,3 млн грн. 

«Команда КТС прагне не тільки досягти фінансового успіху, а й бути корисною в соціальній та екологічній сферах, – каже СЕО компанії КТС Михайло Шматов. – Ми вибудовуємо довготривалі відносини з колегами, клієнтами, партнерами та робимо для України трохи більше, аніж вчасно сплачені податки та робочі місця».

Серед інших благодійних ініціатив компанії – зменшення шкідливих відходів, висаджування дерев, турбота про тварин, спонсорська допомога спортивним командам, розвиток ІТ-спільнот та інше. Детальніше про це можна прочитати тут.

А до свого 20-го дня народження компанія КТС вирішила зробили клієнтам подарунки. Усе, що потрібно – просто придбати товари на суму від 999 грн з 5 по 21 серпня включно. Переможців оберуть через random.org

Серед призів – смартфон Samsung Galaxy Fold 3, ноутбук Lenovo IdeaPad, Apple Watch Series 6, ігрова приставка Nintendo, електросамокат Xiaomi та ще понад 50 гаджетів. «Більше покупок – більше шансів на виграш та більше донатів на ЗСУ», – кажуть у КТС

Переможців оголосять 22 серпня, у прямому ефірі на сторінці КТС в Instagram о 18:00. Їх перелік також опублікують на сторінках мережі у Facebook, Instagram та Telegram.

Також з 8 по 21 серпня доставлення в поштомати «Нової пошти» при замовленні від 500 грн буде безкоштовним. 

Дізнатись більше акцію можна тут.

За 20 років стали офіційним партнером потужних брендів

Ще у 2002 році КТС був невеликим прокатом компакт-дисків, а сьогодні це 24 магазини смарттехніки із власним сайтом ktc.ua. Бажання розвиватись сформувало й філософію компанії – «Коли Ти Смарт». 

«Наша філософія – це наша життєва сила, – кажуть у компанії. Вона надихає нас прокидатися щоранку, щоб створювати для наших клієнтів крутий сервіс і гарні емоції від покупок».

КТС – це «розумний» простір, де можна не тільки купити гаджети, а й більше дізнатись про новинки та власноруч протестувати їх. Компанія – офіційний партнер Samsung, Oppo, Lenovo та інших потужних брендів. Також мережа має статус Apple Authorized Reseller, тож в КТС уся техніка Apple оригінальна й офіційна.

«Нам 20, – розказує маркетинг-директорка компанії КТС Юлія Воробей. – І за ці 20 років ми стали великою сім’єю, для якої головними цінностями є турбота про клієнтів, експертність у світі технологій, завжди крута атмосфера та позитив у всьому».

Партнерський матеріал?

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО АКЦІЮ

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Партнерский материал
Теги КТС