Партнерський проект Партнерський проект 18.10.2022 о 09:50 comment views icon

Огляд найпопулярніших програм страхування від ARX: як їх оформити, коли маєте лише смартфон та інтернет

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Багато українців опинилися за кордоном, де їм суттєво важче отримувати звичні послуги, ніж в Україні. Особливо це стосується медицини та догляду за авто. Тож на допомогу може прийти страхування. Наразі багато послуг доступні онлайн, а придбати їх можна з будь-якого куточка світу, для цього достатньо мати при собі смартфон.

У партнерському матеріалі з ARX розповідаємо про переваги онлайн-страхування та найпопулярніші програми, які стануть у пригоді як в Україні, так і за кордоном.

Партнерський матеріал?

Переваги онлайн-страхування

 1. Доступність. Не треба нікуди йти або їхати. Необхідні договори можна отримати 24/7, для цього достатньо мати смартфон та інтернет.
 2. Зручність і швидкість. Ви можете придбати договір, де б ви не знаходились. Після оформлення поліса онлайн ви швидко отримуєте його на імейл. Увесь процес – від купівлі до отримання – може зайняти приблизно 15–20 хвилин.
 3. Легкість зберігання. Е-поліс у більшості випадків не треба друкувати. Його можна зберігати в мобільному телефоні або на планшеті. А якщо у вас є застосунок страхової, то всі деталі договорів завжди під рукою.
 4. Надійність. Електронний поліс не можна підробити, він фіксується в базі страхової компанії та зберігається там увесь час. А ось паперовий бланк можна загубити або навіть придбати підробку, якщо компанія маловідома.

Більше про переваги онлайн-страхування тут.

Яке страхування можна придбати онлайн

Страхова ARX працює на ринку вже 28 років і пропонує декілька видів страхування онлайн, які здатні захистити авто, здоров’я та життя в Україні й за кордоном.

 • Автоцивілка

  Це обов’язковий поліс для автовласників в Україні. Він захищає відповідальність водія перед третіми особами у випадку ДТП. На сайті ARX такий поліс можна придбати за 5–7 хвилин та отримати його на імейл. Компанія пропонує декілька видів автоцивілки, кожен може вибрати те, що підходить саме йому.

 • Зелена картка

  Цей поліс обов’язковий для страхування за кордоном. Але оформити його можна в Україні та взагалі будь-де просто в один клік на сайті компанії. Потім поліс краще надрукувати, бо на кордоні часто потрібно пред’явити саме паперовий варіант.
  У межах «Зеленої картки» ARX додатково запропонувала ще одну корисну послугу: сервіс «Автоконсьєрж». Якщо настає страховий випадок за кордоном, можна цілодобово отримувати інформаційну підтримку рідною мовою. Крім того, клієнту нададуть технічну допомогу на дорозі або з евакуацією авто.

 • Туристичне страхування

  Коли перебуваєте за кордоном, найкращий і найлегший спосіб отримати медичні послуги – придбати поліс туристичного страхування. В ARX це можна зробити онлайн за п’ять хвилин. Раніше поліс був доступний тільки на території України, але з початку війни ARX покращив умови, тож тепер документ можна придбати з-за кордону. Страхове покриття – до 50 тис. євро.

 • Бронезахист

  «Бронезахист» – нова програма страхування життя від нещасних випадків. Її вартість – від 125 грн. Плюсом є те, що застрахуватися можна не тільки від побутових нещасних випадків, як от травми, опіки, обмороження, але й від нещасних випадків внаслідок воєнних дій. Йдеться про влучення снарядів, мін, куль, обрушення будівель тощо. Програма діє у всьому світі й у тих районах України, де не проводять воєнні дії та які не перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні.

Партнерський матеріал?

Вибрати поліс

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Нові дописи

Дописи
Як ефективно керувати витратами на хмарну інфраструктуру
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/125790864-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/125790864-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/125790864-150x150.jpg

Андрій Михайленко

Colobridge GmbH, Chief Operating Officer

Дописи
«Кіновсесвіт Marvel» йде на дно… Це кінцева зупинка?!»
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg

Odysseus

Міфічний персонаж

Дописи
ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO — світовий бренд смартпристроїв, який прагне до синергії естетики та інновацій.

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: