Партнерський проект

SIM-Networks переносить IT-інфраструктуру українського бізнесу за кордон. Кейси, знижки й акція для волонтерів

SIM-Networks переносить IT-інфраструктуру українського бізнесу за кордон. Кейси, знижки й акція для волонтерів

SIM-Networks – німецький провайдер IT-інфраструктури з представництвом в Києві. Місцева команда зараз знаходиться в Україні, займається волонтерством та продовжує повноцінно працювати. Зокрема, переносила IT-інфраструктуру українських бізнесів в дата-центри в Німеччині та Нідерландах. Провайдер виніс з цих кейсів нові принципи й зробив вигідні умови для бізнесу та волонтерів. 

У партнерському матеріалі з SIM-Networks його команда розповідає, як бізнес зустрів війну, наскільки змінились потреби клієнтів і над якими проєктами працювали вже у воєнний час. 

Партнерський матеріал?

Чи є зараз попит на послуги та чого очікують клієнти

У перші тижні повномасштабного вторгнення ми переважно спостерігали активність серед постійних клієнтів компанії з України. Частина бізнесів хотіла оптимізувати IT-ресурси – деякі проєкти втрачали актуальність, тому потужності перенаправляли на інші задачі або ж частково відключали. 

Інші клієнти замовляли нові послуги – зокрема, повну міграцію IT-інфраструктури в дата-центри в Німеччині та Нідерландах. Час реалізації проєкту був ключовим фактором, адже бізнеси мали захистити дані якомога скоріше

Швидкість загалом стала пріоритетом для значної кількості клієнтів – наприклад, з часом зріс попит на хмарні послуги. Такі платформи моментально активуються і масштабуються, що дозволяє бізнесам швидко адаптувати потужності до непередбачуваних обставин. Крім того, у випадку з публічною хмарою клієнт оплачує лише ті ресурси, які використовує наразі – актуальність такої моделі оплати зросла через нестабільну економічну ситуацію. 

Цілодобова технічна підтримка SIM-Networks також сильно вплинула на те, як швидко розв’язували проблеми клієнтів. 

Дмитро Мельник, голова відділу обслуговування клієнтів: 

«Обмеження електропостачання, перебої в роботі локальних інтернет-провайдерів, сигнали повітряної тривоги тощо – це сучасні умови, в яких працює бізнес. Якщо компанія має можливість виконувати задачі, для цього потрібна допомога – а вона може знадобитись і о 10 вечора, і о 4 ранку».

Компанії вдалось оперативно адаптуватись до ситуації – частину кризових процесів виробили ще на початку пандемії COVID-19. Однак війна створила ряд унікальних умов, які підштовхнули команду до засвоєння нових уроків. Якщо коротко формулювати основний урок – за поточних умов клієнти передусім цінують гнучкість. Цей принцип помітний як у вимогах до технічної реалізації проєктів, так і в очікуваннях щодо підходу до взаємодії з клієнтами. 

SIM-Networks переносить IT-інфраструктуру українського бізнесу за кордон. Кейси, знижки й акція для волонтерів
Команда SIM-Networks

Перенести локальну інфраструктуру у європейський дата-центр.

Які кейси вплинули на підхід команди до роботи під час війни

У перші дні після початку повномасштабного вторгнення до нас звернулись представники розробника «ЛІГА:ЗАКОН». Ми вже співпрацювали, коли розмістили частину даних компанії на потужностях SIM-Networks. Цього разу задачею клієнта було перенести локальну інфраструктуру з основними сервісами у європейський дата-центр, щоб забезпечити захист і стабільну роботу бізнесу. 

Критично важливі IT-сервіси клієнта ми розмістили на базі гіперконвергентної інфраструктуриSIM-Networks переносить IT-інфраструктуру українського бізнесу за кордон. Кейси, знижки й акція для волонтерівSIM-Networks переносить IT-інфраструктуру українського бізнесу за кордон. Кейси, знижки й акція для волонтерівметод, коли обчислювальні потужності, сховища, сервери та мережі скомпоновані в єдиний простір з 10 виділених серверів. У системі використовується гіпервізор ESXi, що дозволяє створити кілька віртуальних машин. Зв’язок між серверами забезпечений за допомогою комутаторів з високою пропускною здатністю. Подібну схему інфраструктури ми вже використовували для потужностей клієнта, що були розміщені у дата-центрі SIM-Networks – це спростило і пришвидшило міграцію інфраструктури. Цей проєкт ми реалізували на лояльних для клієнта умовах оплати через війну. 

Важливо й те, що з початком війни локальне розміщення IT-інфраструктури має ризики  – дані можна втратити, якщо сервери знищать фізично. 

Для бізнесу з України зараз діє знижка. Дізнатися деталі можна тут

 

Пізніше до SIM-Networks звернулись представники відомої української медіагрупи, назву якої ми не вказуємо з міркувань безпеки. Задача клієнта – надати європейським глядачам доступ до телеканалів холдингу через інтернет, за допомогою технології IP-телебачення. Місцезнаходження дата-центру зіграло важливу роль у виборі постачальника – розмістили його у Німеччині, це забезпечило високу якість стрімінгу для глядачів з усього Європейського Союзу.

Основою рішення став виділений сервер з високою пропускною здатністю, що відповідає вимогам мультимедійного стрімінгу. Пізніше клієнт замовив додаткове сховище для сервера – наразі там розгорнуто резервне дзеркало онлайн-ресурсів компанії. Проєкт ми успішно реалізували в строки, що зазначив клієнт. 27 лютого команда отримала запит, а вже 1 березня клієнт користувався інфраструктурою. 

Досвід реалізації попередніх проєктів вплинув на підхід команди до співпраці з медіахолдингом. В умовах війни українські медіа виконують важливу роботу і доносять голоси українців до європейського глядача. З цієї причини ми адаптували процеси внутрішньої роботи та взаємодії з клієнтами задля конкретних потреб проєкту.

Команда винесла з цих кейсів нові принципи, які ми поширили на підхід до бізнесу в умовах війни. Результатом цієї роботи стали дві акції:

  • Пропонуємо новим клієнтам з України знижку 50% на послуги IT-інфраструктури;
  • Даємо безплатний хостинг для некомерційних і волонтерських організацій, що працюють на перемогу України. 

Ми сподіваємось, що ці пропозиції стануть внеском у нашу спільну перемогу, до якої зараз долучається кожен – на полі бою, в інформаційному просторі і на економічному фронті.

Партнерський матеріал?

Деталі акції від SIM-Networks

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: