Новости
BlaBlaCar запустила нові функції і технології Boost на основі штучного інтелекту, які подвоюють шанси знайти попутників

BlaBlaCar запустила нові функції і технології Boost на основі штучного інтелекту, які подвоюють шанси знайти попутників

BlaBlaCar запустила нові функції і технології Boost на основі штучного інтелекту, які подвоюють шанси знайти попутників

Платформа для поїздок BlaBlaCar оголосила про запуск нових функцій і технології Boost на основі штучного інтелекту. Boost подвоює шанси автовласника знайти попутників по шляху, а пасажирів – знайти зручну поїздку по часу і відстані. Серед 50 000 місць зустрічі, доступних на BlaBlaCar в Україні, Boost покриє близько 30% поїздок через них.

Під час кризи Covid-19 BlaBlaCar зосередила свою увагу на роботі з продуктом і прискорила впровадження інновацій в межах своєї довгострокової стратегії. Зараз за допомогою машинного навчання на платформі BlaBlaCar ухвалюється близько 2000 рішень для оптимізації маршрутів і пошуку пасажирів. Крім цього, машинне навчання допомагає користувачам зробити успішну поїздку, надаючи індивідуальні рекомендації щодо часу, дати та місця відправлення і прибуття.

Після кількох місяців досліджень, розробки й тестування BlaBlaCar запускає нову функцію Boost. Вона відправляє водіям спеціальні запити на бронювання, щоб забрати пасажирів за їхнім маршрутом. Таким чином, автовласник подвоює шанси знайти попутників, що дозволяє йому додатково заощадити. Boost розширює можливості також і для пасажирів. Нова технологія допомагає їм бронювати місця в автомобілях водіїв, які перебувають поблизу. Це прискорює процес пошуку і допомагає дістатися швидше до місця призначення.

«Більше ніж 85% українців живуть в невеликих населених пунктах, звідки не завжди зручно виїхати. У цьому ми бачимо можливості й розробляємо рішення, які допоможуть автовласникам і пасажирам простіше та швидше знаходити один одного і подорожувати разом. Boost – це лише частина цілого набору нових функцій, розроблених BlaBlaCar під час кризи Covid-19 «, – коментує Олексій Лазоренко, Генеральний директор BlaBlaCar в Україні.

Крім технології «Boost», BlaBlaCar пропонує також 3 нові функції, що допомагають зручніше і простіше подорожувати з попутниками: водії можуть персоналізувати свій маршрут, щоб знайти пасажирів по дорозі; водії можуть перенести маршрут у свій улюблений додаток GPS і знаходити попутників простіше; користувачі iOS можуть перевести додаток в темний режим для економії заряду батареї.

Зазначимо, що квітні 2021 року компанія BlaBlaCar оголосила про створення інжинірингового хабу в Україні, який буде працювати над запуском маркетплейса для автобусних поїздок в усьому світі.

Джерело: BlaBlaCar


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: