Новости Новости 13.05.2021 в 15:43 comment

Офіційно: Glovo запевняє, що не зберігає дані банківських карток користувачів, тому хакери не могли їх поцупити і продавати в даркнеті

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Вчора з посиланням на видання Bloomberg ми написали про те, що хакери поцупили дані десятків мільйонів користувачів, кур’єрів та співробітників сервісу Glovo та продають їх в даркнеті за $85 тис. У той же день компанія Glovo надала офіційний коментар з цього приводу, а вже сьогодні дали більш розгорнуту інформацію щодо попередніх заяв компанії Yarix Security та публікації Bloomberg.

Отже, нова заява Glovo виглядає наступним чином:

«Стосовно нещодавньої появи публікацій у виданні Bloomberg про те, що дані кредитних та дебетових карток користувачів сервісу Glovo були доступні для продажу в даркнеті, ми запевняємо, що ця інформація не є правдивою. Ми не зберігаємо інформацію про кредитні та дебетові картки у системі наших даних.

Проводячи розслідування, представники Glovo зустрілися з італійською компанією з кібербезпеки Yarix Security, яка раніше заявила про володіння даними кредитних карток користувачів з нашої бази даних. У ході зустрічі компанія Yarix Security визнала, що не може перевірити чи наявна інформація має будь-яке відношення до сервісу Glovo. Ми впевнені, що не має, оскільки ми не зберігаємо такі дані.

Ми рішуче засуджуємо розповсюдження неперевіреної інформації серед ЗМІ з метою реклами та привернення уваги громадськості. Компанія Yarix Security вирішила скористатися нашим брендом для власної вигоди, надаючи неправдиву інформацію, без огляду на те, яке занепокоєння це може викликати у наших користувачів, кур’єрів та партнерів.

Ми не будемо стояти осторонь, поки компанії завдають шкоди нашій репутації шляхом поширення неправдивої інформації в ЗМІ. Ми готові на рішучі дії з метою захисту нашої репутації та вже почали обговорення подальших кроків щодо судових позовів».

Джерело: Glovo

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: