Новости Новости 26.04.2021 в 12:50 comment

«Гра престолів», «Секс і місто» та інші серіали Amediateka стануть доступні ексклюзивно на OLL.TV з 1 травня

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

З 1 травня бібліотека фільмів та серіалів Amediateka буде доступною ексклюзивно на OLL.TV й партнерських платформах Vodafone TV та «Інтерактивне TV» від «Укртелеком».

Відеосервіс OLL.TV, який належить медіа-холдингу «Медіа Група Україна» Ріната Ахметова, повідомив про підписання угоди з російським дистриб’ютором Amediateka. В його рамках OLL.TV отримає ексклюзивні права на каталог фільмів та серіалів від студій HBO, FOX, Showtime, Starz, BBC, ABC Studios та Sony Pictures. Доступ до контенту у HD якості з’явиться 1 травня в тарифах oll inclusive без додаткової оплати. Термін угоди не розголошується.

Бібліотека Amediateka включає як вічні хіти, серед яких «Гра престолів», «Клан Сопрано», «Новий Папа», «Секс і місто», «Справжній детектив», так і нові прем’єри 2020 та 2021 років — «Відіграти назад», «Неймовірні», «Ваша честь». Деякі нові прем’єри підписники OLL.TV  зможуть дивитись одночасно з рештою світу — 1 травня в Amediateka відбудеться прем’єра науково фантастичного серіалу від студії Sky «Інтергалактик» – історія про банду жінок-ув’язнених, що вкрали космічний корабель.

До недавнього часу контент Amediateka можна було дивитись також у сервісі конкурента Megogo — напередодні в компанії підтвердили припинення співпраці з Amediateka та видалення контенту зі своєї платформи.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: