Новости

«Київстар» розширив послугу «Автотрекінг» — оновив прилади і умови та додав GPS-трекінг і Bluetooth-мітки

«Київстар» розширив послугу «Автотрекінг» — оновив прилади і умови та додав GPS-трекінг і Bluetooth-мітки

Компанія «Київстар» оголосила про оновлення послуги “Автотрекінг”, функціонал якої було розширено завдяки опціям GPS-трекінгу та Bluetooth-мітки для активації та деактивації режиму охорони. Оновлений девайс також може фіксувати маршрут і статистику максимальної та середньої швидкості пересування, для зручнішого контролю користуванням авто двома або більше водіями.

Зазначимо, що «Автотрекінг» — це додатковий інструмент контролю автомобіля у цілодобовому режимі. Завдяки пристроям “Автоінформер”, “Автомаяк” та мобільному застосунку “Автотрекінг” власник може отримувати інформацію про місцезнаходження та стан транспортного засобу.

Користувач вчасно отримує дзвінок, якщо його автомобілю було завдано удару, спрацював датчик руху при спробі проникнення, підняття або евакуації транспортного засобу. Також одразу надходить сповіщення з трекером про зникнення сигналу у разі його “глушіння” сторонніми приладами.

Починаючи з 17 грудня 2021 року прилад “Автомаяк” буде повністю оновлено. Вдосконалений форм-фактор девайсу ускладнює його виявлення крадіями, а оновлена технічна складова дозволяє користувачу самостійно замінити елементи живлення без допомоги сервісного центру.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Окрім цього, у застосунку “Автотрекінг” з’являться функції розумного нагадування про технічне обслуговування та страхування авто. Їх можна налаштувати на активацію після конкретної кількості пробігу, або відповідно до календарного плану ТО. Додалися ще функції інформування про затори та обліку заправлянь.

Також з 17 грудня 2021 року оновлено умови користування сервісом “Автотрекінг”. Абонентська плата за місяць користування “Автомаяком” вартуватиме 50 гривень або 2 гривні на день. Плата за користування “Автоінформером” складатиме 65 гривень на місяць або 3 гривні на день відповідно.

Джерело: Київстар


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: