Новости

Мінцифра з 1 липня запускає бета-тестування «ковідних сертифікатів» у Дії

Мінцифра з 1 липня запускає бета-тестування «ковідних сертифікатів» у Дії

Міністерство цифрової трансформації повідомило про старт бета-тестування «ковідних сертифікатів». Охочі можуть долучитись до бета-тесту, відправивши заявку на сайті «Дія»; самі сертифікати будуть доступні у «Дії». Важлива умова — потрібно бути повністю щепленим від COVID-19 (отримати обидві дози вакцини) на території України.

Бета-тест «ковідних сертифікатів» про вакцинацію стартує вже 1 липня, а тестувальники отримають доступ поетапно протягом 48 годин. Вони працюватимуть так само як й інші документи в Дії — перевірка на дійсність буде відбуватись за QR-кодом. Це зручно, оскільки технологія не потребує додатково впроваджувати спеціальне обладнання для перевірки. В перспективі обіцяють додати можливість отримання документу після негативного результату ПЛР-тестів або після перенесення COVID-19.

«Ковідний сертифікат» — це документ у Дії, який буде підтверджувати ваш статус про вакцинацію в Україні, на території ЄС та інших країнах. Документ розробляють з урахуванням вимог EU Digital COVID Certificate Єврокомісії та Smart Vaccination Certificate ВООЗ. Технічною реалізацією спільно займаються команди Мінцифри, МОЗ, НСЗУ, МЗС, ДПСУ.

Раніше у МОЗ пояснили, чим «ковідний сертифікат» відрізняється від свідоцтва про вакцинацію.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

МОЗ пояснив різницю між міжнародним свідоцтвом про вакцинацію та «ковідним сертифікатом» [відео]


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: