Новости

Ocean.me випередив monobank і першим запустив в Україні сервіс «‎купуй зараз, сплачуй пізніше» — для онлайн-купівлі товарів без відсотків

Ocean.me випередив monobank і першим запустив в Україні сервіс «‎купуй зараз, сплачуй пізніше» — для онлайн-купівлі товарів без відсотків

Український фінтех-стартап Ocean.me анонсував запуск «першого в Україні» BNPL-сервісу (buy now pay later / купуй зараз, сплачуй пізніше) для онлайн-купівлі товарів без відсотків. Партнером Ocean.me по проєкту виступає «Таскомбанк», що входить до групи «ТАС» Сергія Тігіпка.

Ocean.me пропонує своїм клієнтам послугу відкладеного платежу за покупки, що є своєрідною альтернативою традиційному кредитуванню та, як стверджують розробники, «якому ще нема аналогів в Україні». Це дозволяє купувати товари з безвідсотковою виплатою на 2 місяці.

Ocean.me випередив monobank і першим запустив в Україні сервіс «‎купуй зараз, сплачуй пізніше» — для онлайн-купівлі товарів без відсотків

Наразі Ocean.me активно розвиває співпрацю з українськими топ-брендами. Першими проєкт підтримали ONLY GOOD, Kachorovska та HAVE A REST. Товари цих брендів уже можна придбати однаковими платежами без відсотків.  Ocean.me зазначає, що інші відомі українські дизайнери готуються повідомити про співпрацю, проте їхні імена не зазначаються. Також повідомляється, що доєднатися до співпраці з Ocean.me може будь-який магазин, але умови співпраці не афішуються.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

«Ми хочемо зробити життя покупців простішим, саме тому започатковуємо нове покоління шопінгу в Україні. Вже зараз ми реалізували безкоштовну розстрочку, найближчим часом запровадимо прості умови повернень. Наша мета — зробити легкий і прозорий сервіс, який стане невід’ємною частиною шопінг-рутини кожного українця»

Антон Пятигін,

співзасновник компанії Ocean.me.

Сам сервіс доступний усім клієнтам, незалежно від банку обслуговування чи мобільного оператора. Скористатись послугою можна як на сайтах e-commerce учасників ринку, так і в каталозі товарів у мобільному застосунку Ocean.me (для реєстрації достатньо лише номеру мобільного телефону).

Група «ТАС» найближчим часом планує входження в капітал Ocean.me з метою надання інвестиції та пришвидшення розвитку сервісу, що повинно забезпечити йому стрімке збільшення кількості партнерів і клієнтів.

Залишається згадати, що monobank, який розірвав співпрацю «Таскомбанком» у 2020 році,  анонсував сервіс «buy now pay later», схожий на відомий Klarna, ще наприкінці 2021 року разом з mono-еквайрингом — власною платформою інтернет-еквайрингу на базі QR. Проте послуга поки що не була запущена, а оновлень щодо її статусу відтоді не було.

monobank запускає mono-еквайринг — власну платформу інтернет-еквайрингу на базі QR


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: