Новости Новости 10.01.2022 в 18:49

Українці отримали майже 6,4 млрд гривень за вакцинацію проти COVID-19, з яких вже витрачено понад 1 млрд гривень. Скоро підлітки також зможуть отримати «ковідну» тисячу

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Всього з початку дії програми «єПідтримка» Українці отримали майже 6,4 млрд гривень за вакцинацію проти COVID-19, з яких вже витрачено понад 1 млрд гривень. Скоро підлітки також зможуть отримати «ковідну» тисячуУкраїнці отримали майже 6,4 млрд гривень за вакцинацію проти COVID-19, з яких вже витрачено понад 1 млрд гривень. Скоро підлітки також зможуть отримати «ковідну» тисячу«єПідтримка» — президентська ініціатива з підтримки бізнесу, за якою українці із сертифікатом про повну вакцинацію можуть отримати по 1 000 грн від держави. Перший этап з виплати допомоги у «Дії» стартував 19 грудня українцям вже виплатили майже 6,4 млрд гривень. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Курс ПРОДЖЕКТ-МЕНЕДЖМЕНТ В IT.
Навчіться керувати проектами в галузі IT та ефективно використовувати Agile-методології для досягнення максимальних результатів.
Більше про курс

Заявки на отримання 1000 грн у «Дії» подали понад 6,7 млн українців. Водночас понад 1 млрд грн з отриманих коштів за три тижні дії програми українці вже витратили. Мінекономіки також повідомило оновлену статистику за категоріями витрат (як і раніше, лідирують книги):

  • книжкові магазини — 361 млн грн;
  • кінотеатри — 300 млн грн;
  • театри, концерти та розважальні послуги — 138 млн грн
  • залізничні та авіа пасажирські перевезення — 134 млн грн;
  • спорт — 90 млн грн.

Водночас в офісі президента анонсували розширення програми «єПідтримка» — вже скоро тисячу гривень почнуть виплачувати також неповнолітнім, які вакцинувалися від COVID-19. Як повідомляється, допомогу зможуть отримати українці віком від 12 до 18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Відповідно до теперішніх умов програми 1000 грн можуть отримати всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал компанії).

Коли вакцинованим підліткам почнуть виплачувати допомогу та за яким саме механізмом, не уточнюється. Урядом також порядок запровадження категорії «ліки» — для повністю вакцинованих людей віком понад 60 років.

Окрім того, на другому етапі (ІІ-ІІІ квартал 2022 року) буде запропоновано альтернативний офлайн-механізм, над яким зараз працюють. Люди, які не мають смартфонів, зможуть подати звернення на отримання допомоги в офлайн форматі. Механіка, яким саме чином відбуватимуться виплати, нині розробляється.

Наразі допомогу виплачують вісім банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають долучитися до програми. Водночас «Альфа-Банк» та monobank анонсували випуск пластикових карток для виплат 1 000 гривень за програмою «єПідтримка».

Оновлено: Відзавтра клієнти monobank зможуть додатково до віртуальної замовити пластикову картку «єПідтримка», а «Альфа-Банк» вже почав видавати такі картки

Курс Мікросервісна архітектура.
Опануєте головні принципи розробки мікросервісної архітектури та навчиться проєктувати незалежні сервіси.
Отримати інформацію про курс


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: