Новости

Український таксі-сервіс Uklon розпочав роботу в Молдові та планує подальшу міжнародну експансію

Український таксі-сервіс Uklon розпочав роботу в Молдові та планує подальшу міжнародну експансію

Сьогодні, 6 грудня 2021 року, український онлайн-сервіс виклику авто Uklon розпочав роботу в столиці Молдови Кишиневі, повідомляє видання AIN.UA з посиланням на представників компанії.

Жителі Кишинева отримали локалізований додаток Uklon, який працює за аналогією з українським. З його допомогою можна замовити авто, обравши клас та спосіб оплати. Серед інших можливостей: відстеження поїздки онлайн, перегляд фінальної вартості без додаткових платежів, підвищення чи зниження ціни поїздки.

Наразі компанія продовжує збільшувати кількість водіїв Uklon в Молдові. Як і українські райдери, вони працюють через додаток Uklon, у якому мають змогу, серед іншого, фільтрувати замовлення по напрямку, вартості, класу авто та бачити фінальну точку маршруту.

«Кишинів – початок у міжнародній історії компанії. Для нас це водночас і велика радість, і непростий виклик.

Наші амбіції – дати жителям Кишинева безпрецедентний рівень сервісу. Це початок великого нового розділу міжнародної історії нашої компанії. Кишинів у ній – перша точка. Uklon виходить за межі одного ринку, де він уже реалізувався, на нову незвідану територію”, – зазначив співзасновник та операційний директор сервісу Сергій Смусь.

В рамках конференції IT Arena 2021 СЕО Uklon розповів AIN.UA, запуск у Молдові – тестова експансія. Компанія планує масштабуватись і в інші країни. Головний конкурент на ринку Молдови – сервіс виклику таксі “Яндекс”, відзначили в компанії.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Нагадаємо, що Uklon – український онлайн-сервіс перевезень, заснований у 2009 році у Києві. Крім столиці, авто можна викликати у Дніпрі, Одесі та ще 24 містах України. У сервісу понад 1500 корпоративних клієнтів. Кількість працівників – 400 осіб, 100 з яких працюють у IT-департаменті.

Зазначимо, що місяць тому ще одна українська компанія вийшла за межі країни — це зробив інтернет-магазин Rozetka, відкривши місцевий офіс, локальний сайт та точки видачі замовлень в Ташкенті (Узбекистан).

Джерело: AIN.UA


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: