Новости Новости 06.12.2021 в 10:38 comment views icon

Український таксі-сервіс Uklon розпочав роботу в Молдові та планує подальшу міжнародну експансію

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Сьогодні, 6 грудня 2021 року, український онлайн-сервіс виклику авто Uklon розпочав роботу в столиці Молдови Кишиневі, повідомляє видання AIN.UA з посиланням на представників компанії.

Жителі Кишинева отримали локалізований додаток Uklon, який працює за аналогією з українським. З його допомогою можна замовити авто, обравши клас та спосіб оплати. Серед інших можливостей: відстеження поїздки онлайн, перегляд фінальної вартості без додаткових платежів, підвищення чи зниження ціни поїздки.

Наразі компанія продовжує збільшувати кількість водіїв Uklon в Молдові. Як і українські райдери, вони працюють через додаток Uklon, у якому мають змогу, серед іншого, фільтрувати замовлення по напрямку, вартості, класу авто та бачити фінальну точку маршруту.

«Кишинів – початок у міжнародній історії компанії. Для нас це водночас і велика радість, і непростий виклик.

Наші амбіції – дати жителям Кишинева безпрецедентний рівень сервісу. Це початок великого нового розділу міжнародної історії нашої компанії. Кишинів у ній – перша точка. Uklon виходить за межі одного ринку, де він уже реалізувався, на нову незвідану територію”, – зазначив співзасновник та операційний директор сервісу Сергій Смусь.

В рамках конференції IT Arena 2021 СЕО Uklon розповів AIN.UA, запуск у Молдові – тестова експансія. Компанія планує масштабуватись і в інші країни. Головний конкурент на ринку Молдови – сервіс виклику таксі “Яндекс”, відзначили в компанії.

Нагадаємо, що Uklon – український онлайн-сервіс перевезень, заснований у 2009 році у Києві. Крім столиці, авто можна викликати у Дніпрі, Одесі та ще 24 містах України. У сервісу понад 1500 корпоративних клієнтів. Кількість працівників – 400 осіб, 100 з яких працюють у IT-департаменті.

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс

Зазначимо, що місяць тому ще одна українська компанія вийшла за межі країни — це зробив інтернет-магазин Rozetka, відкривши місцевий офіс, локальний сайт та точки видачі замовлень в Ташкенті (Узбекистан).

Джерело: AIN.UA


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: