Новости Новости 17.09.2019 в 19:24 comment

Xiaomi Mi Smart Band 4 отримав довгоочікуване оновлення з підтримкою української мови інтерфейсу

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Хоча і з незначним запізненням, обіцяне оновлення прошивки з підтримкою української мови інтерфейсу стало доступним власникам популярного фітнес-трекера Xiaomi Mi Smart Band 4. Про доступність відповідного апдейту повідомляється на Facebook сторінці Xiaomi Ukraine.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Оновлення вже почало поширюватися. Перевірити його доступність для конкретного пристрою можна в фірмовому додатку Мі Fit.

Фітнес-трекер Xiaomi Mi Smart Band 4 почав офіційно продаватися в Україні в липні разом зі смартфонами Xiaomi Mi A3 та Redmi 7A.

З усіма особливостями та технічними характеристиками фітнес-трекера Mi Smart Band 4 можна ознайомитися в нашому детальному огляді.

Джерело: Xiaomi Ukraine

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: