Новини Пристрої 27.06.2022 о 21:07 comment views icon

Baykar подарує Україні три безпілотники Bayraktar TB2 — ті самі, на які українці зібрали 600 мільйонів гривень за три доби

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Пам’ятаєте, як минулого тижня у межах збору, організованого Сергієм Притулою та Ігорем Лаченковим, українці в межах проєкту «Народний Байрактар» за три доби назбирали 600 мільйонів гривень для купівлі безпілотників Bayraktar TB2 для ЗСУ? Так ось, турецька компанія Baykar вирішила подарувати Україні три безпілотники TB2. Про це виробник повідомив на своїй сторінці у Twitter.

У Baykar повідомили, що зворушені солідарністю та рішучістю українців. Турецький виробник повідомив, що не прийматиме оплату за TB2 та безоплатно відправить три БПЛА на український фронт. Взагалі, українці зібрали на чотири TB2, але початкова ціль була три безпілотники.

У Baykar закликали натомість спрямувати зібрані народом України кошти на іншу допомогу в боротьбі за незалежність проти російських окупантів. Дякуємо, Baykar!

Українці за три доби назбирали 600 мільйонів гривень — вистачить на купівлю чотирьох «Байрактарів»

Курс Комерційний ілюстратор.
Курс для впевненого початку в ілюстраціях: навички, скіли та побудова портфоліо.
Записатися

  • Baykar Makina — турецька військова компанія, заснована в 1984 році. Відома моделями безпілотних літальних апаратів: Bayraktar TB2, Bayraktar Akıncı, VTOL, Mini UAV.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: