
Twitch-стримерка Кейтлін «Amouranth» Сірагуза, яка відома своїми бікіні-трансляціями з джакузі, пропонує шанувальникам сходити на побачення з її власним голосовим ШІ-чатботом у Telegram.
Бот був створений у співпраці з компанією Forever Voices і навчався на записах прямих трансляцій стримерки, відео на YouTube та інших записів – тож зможе відповісти на запити передплатників голосом самої Amouranth.
«Завдяки AI Amoranth шанувальники отримають миттєві голосові відповіді на будь-які актуальні запитання – незалежно від того, чи це звичайна цікавість, чи «глибоке бажання», ШІ-аналог Кейтлін зможе надати вам це», – йдеться в пресрелізі.
Amouranth має репутацію «гарячої» блогерки, яка вміє отримувати гроші – лише на OnlyFans вона заробила $27 млн. Тож не дивно, що й чатбот з’явиться саме у платному доступі – розмова з ним обійдеться в $1 за хвилину.
As the global leaders in turning influencers into AIs, we are thrilled to announce that @Amouranth is now available as an AI companion on our Forever Companion platform! 🎉
BLOOMBERG: “@Amouranth, the globally renowned celebrity, creator, and entrepreneur, is launching a two-way… pic.twitter.com/tb5DNJJXFR
— Forever Voices AI (@ForeverVoicesAI) May 19, 2023
Звісно, що мало хто питатиме AI Amoranth про фільми чи книжки – та й в компанії Forever Voices стверджують, що розмови сексуального характеру дозволені.
«Мені подобається ризикувати та розширювати межі. Перш за все, я надаю пріоритет моїм неймовірним глядачам. AI Amouranth створений, щоб задовольнити потреби кожного шанувальника та забезпечити незабутній та всеосяжний досвід», – каже блогерка.
Однак Amouranth була не першою, хто випробував нову технологію для власного заробітку. Раніше блогерка Snapchat Керін Мейджорі запустила подібний чатбот – з такими самими розцінками, але згодом заявила, що штучний інтелект «шахраював та говорив відверто сексуальні речі», тоді як передбачався лише «флірт і веселі розмови».
Засновник і генеральний директор Forever Voices Джон Меєр сказав Bloomberg, що існує запобіжний засіб, який дозволяє штучному інтелекту виявити, чи може хтось стати залежним від його використання або виявляє ознаки проблем з психічним здоров’ям, хоча й не поділився деталями про те, як він працює.
Джерело: Techspot
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: