Новини

Blue Origin залишив провідний інженер з ракетних двигунів — перед відвантаженням перших (готових до польоту) двигунів BE-4 концерну ULA

Blue Origin залишив провідний інженер з ракетних двигунів — перед відвантаженням перших (готових до польоту) двигунів BE-4 концерну ULA

Аерокосмічна компанія Джефа Безоса Blue Origin втратила провідного інженера з ракетних двигунів Джона Вілью напередодні початку поставок своїх ракетних двигунів BE-4 для United Launch Alliance (ULA).

За даними ArsTechnica, генеральний директор Blue Origin Боб Сміт нещодавно поінформував співробітників про звільнення Вільї, старшого віце-президента Blue Engines. В електронному листі Сміта до співробітників сказано, що Вілья залишає компанію, щоб займатися «множиною» своїх інтересів та хобі (крім роботи).

«Під час свого перебування в Blue Джон керував командою, яка підтримувала вісім місій New Shepard з двигунами BE-3PM, провела незліченні випробування і досягла прогресу в програмах розробки кількох двигунів. Він також створив команду з двигунів світового класу, найнявши одних із найкращих спеціалістів у бізнесі», — написав Сміт.

За даними видання, знайомі з роботою Вільї, підтвердили, що він був добрим менеджером та інженером, який допоміг повернути програму ракетних двигунів БЕ-4 у потрібне русло.
У серпні 2021 року, до приходу Вільї, інженери та техніки, які працюють над створенням та випробуванням досвідчених двигунів BE-4, зіштовхнулися з численними проблемами, у тому числі з «поганим обладнанням».

Blue Origin розробляє BE-4 з 2011 року для власної орбітальної ракети-носія New Glenn для доставки вантажів і людей на земну орбіту. Спочатку Blue Origin обіцяла виконати перший політ New Glenn у 2020 році, але з того часу було кілька переносів і зараз компанія націлюється на кінець 2022 року.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Займе місце Вільї його заступник Лінда Кова. Тепер вона тимчасово очолить команду Engines у Blue Origin. Кова прийшла в компанію в 2021 після 35 років роботи над різними програмами двигунів в Aerojet Rocketdyne. Вона керувала розробкою двигуна AR1, який програв двигуну BE-4 у конкурсі, проведеному United Launch Alliance для своєї нової ракети Vulcan.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: