Новини

#buymeafighterjet: українські льотчики просять бізнес допомогти купити літаки

#buymeafighterjet: українські льотчики просять бізнес допомогти купити літаки

Українські пілоти запустили спеціальну кампанію #buymeafighterjet — «Купи мені бойовий літак». Вони звернулися до представників бізнесу із проханням купити бойові літаки, щоб закрити небо над Україною. З 1992 року наша країна не поповнювала авіапарк Повітряних сил. А те, що залишалося, — збивають російські війська.

«Війна в Україні це: щоденні військові злочини — бомбардування та знищення з повітря населених пунктів, житлових будинків, шкіл, лікарень та дитячих садків. Зростаюча гуманітарна катастрофа та небезпека третьої світової війни. Діти, жінки та літні люди, що гинуть щодня. З початку російської агресії ми благаємо НАТО закрити наше небо або надати нам винищувачі. Але уряди світових держав побоюються ескалації та виходу конфлікту на територію України. Я прошу тебе, благодійнику, задіяти свої фінансові, організаційні та політичні можливості – купити та передати мені бойовий літак», — йдеться у публікації.

Орієнтовна середня вартість літака — 25 мільйонів доларів. Один придбаний літак — це тисячі врятованих життів. Українські пілоти використовують: Су 25, Су 27, Су 24, Міг-29.
Список літаків, які можна придбати і місця їхньої дислокації, тут.

«Ми також зможемо швидко освоїти та успішно захистити наше небо на наступних літаках: JAS 39 Gripen, Rafale, F15, F16, F18, F22, F35», — йдеться в описі #buymeafighterjet.

Також до редакції ITC.ua з проханням про допомогу звернувся наш добрий знайомий, який довоєнний час працював проджект-менеджером в IT-компанії. Тепер він разом з іншими українськими героями дає відсіч російським окупантам на передовій та у складі 29-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ захищає кордон на Сумщині.

Він просить допомогти зібрати необхідні кошти для закупівлі тепловізорів, щоб побачити ворога вночі. Усього необхідно три тепловізори — від 1,2 км. XEYE 2 E3MAX або аналоги за техпараметрами. Наразі вартість одного 90-95 тис. грн. Для закупівлі потрібно 285 тис. грн. Реквізити для переказу на карту ПриватБанк — Андрій Заїка (солдат 3-ї роти 29 ОкрСтБат), номер картки: 5363 5420 1878 0370.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: