Новини Україна 17.11.2023 о 14:18 comment views icon

Допоможіть закрити збір на FPV-дрони для 79-ї ОДШБр

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-96x96.png

ITC.UA

Редакція ITC.ua

Без зупину можна дивитися на три речі – як тече вода, як на яника падає вінок та як бійці 79 окремої десантно-штурмової бригади змушують окупантів палати!

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Підтримаємо разом збір на десять FVP-дронів для 79 ОДШБр, щоб наші захисники змогли зняти ще більше таких файних відео!

Наша ціль: 135 тис. грн.

Щоб допомогти нашим героям, беріть участь в «Аукціоні відплати» в цьому Telegram-каналі та станьте власником одного з трофеїв просто з передової!

Або підтримайте збір донатом на баночку за цим посиланням та станьте учасником розіграшу сувеніра з фронту:

https://send.monobank.ua/jar/6UUfJcq4yo

Ви знаєте, що робити.

Сучасні та маневрові FPV-дрони допомагають нищити техніку ворога та склади з боєприпасами дистанційно, а головне – це зберігає життя наших захисників. Ці невеличкі «пташки» рухаються майже непомітно і завдають удари тоді, коли орки найменше очікують на них.

Курс Англійської.
Подолай мовний бар'єр та розширюй коло друзів на розмовних клубах.
Дізнатись про курс

Кожен FPV-дрон – це щонайменше одна підсмажена одиниця техніки і трішки повітряного пекла, на яке й заслуговують окупанти.

Ми не маємо права втомлюватися від донатів, адже наші захисники боронять нас вдень і вночі, у пекельну спеку й у лютий холод. Допоможемо нашим соколикам скоріше отримати «очі» та палити окупантів ще завзятіше!

Всі відео надали захисники України з 79 ОДШБр.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: