Новини

Двоє українців намагалися запустити безпілотник із сигаретами через кордон у Румунію — не вийшло (їх помітили прикордонники)

Двоє українців намагалися запустити безпілотник із сигаретами через кордон у Румунію — не вийшло (їх помітили прикордонники)

На Буковині прикордонники спіймали на гарячому двох «повітряних контрабандистів», які намагалися запустити дрон із сигаретами через український кордон у Румунію. Курйозною історією поділилося західне регіональне управління Держприкордонслужби України на власній сторінці у Facebook та приклало до тексту фотодокази.

Подія трапилася в ніч проти 9 червня — двоє українців (буковинець та мешканець Закарпаття) спробували переправити через державний кордон партію тютюну, але лишитися непоміченими не вийшло і їх «на гарячому» затримали оперативні співробітники Чернівецького загону.

Імпровізований командний пункт та місце злету саморобного літака правопорушники облаштували на околиці населеного пункту Буденець Чернівецького району. За його допомогою чоловіки намагалися переправити тютюнові вироби до сусідньої Румунії. Літальний апарат, який використовували правопорушники, за один рейс був спроможний доставити за кордон 300 пачок сигарет. Як з’ясувалося згодом, чоловіки придбали літальний апарат на Закарпатті за шість тисяч євро та мали намір трохи заробити на тютюновій контрабанді.

Повідомляється, що контрабандисти намагалися втекти та уникнути покарання. Однак, прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів у повітря, що й змусило правопорушників зупинитися. Подальшу долю чоловіків та літального апарату вирішить суд.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: