Новини

Google почне помічати найбільш цитовані джерела новин для боротьби з фейками

Google почне помічати найбільш цитовані джерела новин для боротьби з фейками

Пошуковик Google почав розгортання оновлення для Search (пошук) та News (новини) з метою зменшення поширення дезінформації. З червня 2021 року компанія присвоює ярлики результатам зі «швидких тем», включаючи такі речі, як екстрені новини й вірусні відео, що швидко розповсюджуються.

Пошуковик може запропонувати повернутися до інформації пізніше для отримання подробиць, якщо вони з’являться. Починаючи з 31 березня в США (англійською мовою) ярлики будуть містити деякі поради щодо інформаційної грамотності.

Ідея полягає в тому, щоб допомогти людям оцінити, чи є інформація, яку вони бачать, правомірною. Google запропонує такі дії, як перевірка дати публікації та пошук імені автора, щоб з’ясувати, чи заслуговують вони на довіру. Про це повідомило видання Engadget.

У новинах Google у Top Stories з’явиться новий ярлик для позначення джерел, які широко цитуються іншими організаціями новин. Його застосовуватимуть новинам з місцевих газет, інтерв’ю, матеріалам розслідувань, оголошенням та пресрелізам, на які посилаються інші видавці.
Спочатку спеціальне маркування стане доступним на мобільних пристроях у США (тільки англійською мовою). Потім Google планує розгорнути її по всьому світу найближчими тижнями.

Курс
Python вечірній
Вивчайте мову програмування Python на курсі з гарантованим працевлаштуванням
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python вечірній

Раніше Google обіцяв запровадити нову модель машинного навчання MUM, яка має на меті знаходити «широкий спектр особистих пошукових запитів у кризових ситуаціях».


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: