Новини Пристрої 03.05.2022 о 13:20

Harley-Davidson тизерить новий електробайк LiveWire — його презентація відбудеться 10 травня

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

LiveWire — окремий бренд повністю електричних мотоциклів, який було сформовано у травні 2021 року з підрозділу Harley-Davidson — готується до випуску нової моделі електробайку під назвою Del Mar. У короткому відео бренд тизерить його вихід та вказує дату 10 травня.

Курс
«Фінансовий менеджер»
Від операційки до ухвалення рішень
Хочу на курс
pic

Як зазначає Electrek, це буде мотоцикл середньої ваги, що робить його більш доступною альтернативою торішньому LiveWire One. В короткому відео можна побачити задню частину майбутнього мотоцикла — момент на 0:06.

Очікується, що Del Mar стане більш доступним мотоциклом у лінійці LiveWire за ціною нижче LiveWire One ($21 999). За повідомленням Motorcycle.com, новенький Del Mar побудований на платформі LiveWire Arrow, яка об’єднує акумуляторну батарею, електроніку та двигун в одному блоці. В перспективі LiveWire може адаптувати конструкцію для випуску різних моделей електровелосипедів. За попередніми даними, Del Mar використовує версію платформи S2, призначену для мотоциклів середньої ваги. Проте Arrow  є гнучкою і масштабованою платформою, і очікується, що майбутня лінійка включатиме як легкі S3, так і важкі S4.

Harley-Davidson тизерить новий електробайк LiveWire — його презентація відбудеться 10 травня
Концепт Harley-Davidson 2019 року, що показує потенційну майбутню модель середньої ваги. Зображення: Harley-Davidson

Наразі LiveWire перебуває у процесі виходу на біржу шляхом злиття зі SPAC-компанією. У грудні минулого року Harley-Davidson оголосила про злиття LiveWire з AEA-Bridges Impact Corporation, а також з тайваньським виробником скутерів Kymco. Наприкінці квітня Harley-Davidson повідомила, що злиття планується завершити в середині 2022 року.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: