Новини

«Київстар»‎ більше не тарифікує трафік в застосунках для навчання та роботи онлайн — Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom

«Київстар»‎ більше не тарифікує трафік в застосунках для навчання та роботи онлайн — Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom

«Київстар»‎ прислухався до Міністерства освіти і науки України та скасував тарифікацію мобільного інтернету у низці популярних застосунків для відеодзвінків у абонентів передплати.

Відтепер «Київстар» не зніматиме мегабайти з рахунків абонентів передплати за користування
відеозастосунками: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom. Нові сервіси стали безоплатними у межах послуги «Знання без меж».

Послуга «Знання без меж» діє у більшості тарифів «Київстар» та дозволяє користуватися популярними освітніми застосунками без додаткової тарифікації. Серед них Wikipedia, Coursera, Prometheus, Всеукраїнська школа онлайн тощо.

Мобільний інтернет у додатках для відеодзвінків та інших сервісів не тарифікуватиметься на території України та при умові використання одного із цих застосунків на мобільному телефоні.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

МОН звернулося й до інших мобільних операторів з аналогічним проханням й очікує на позитивну відповідь.

В Україні запрацював чат-бот зі всією необхідною інформацією про освіту під час війни


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: