Новини Новини 18.04.2022 о 13:08

«Київстар»‎ більше не тарифікує трафік в застосунках для навчання та роботи онлайн — Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«Київстар»‎ прислухався до Міністерства освіти і науки України та скасував тарифікацію мобільного інтернету у низці популярних застосунків для відеодзвінків у абонентів передплати.

Курс Управління командою в бізнесі
Більше ніякого мікроменеджменту
Хочу на курс

Відтепер «Київстар» не зніматиме мегабайти з рахунків абонентів передплати за користування
відеозастосунками: Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Google Classroom. Нові сервіси стали безоплатними у межах послуги «Знання без меж».

Послуга «Знання без меж» діє у більшості тарифів «Київстар» та дозволяє користуватися популярними освітніми застосунками без додаткової тарифікації. Серед них Wikipedia, Coursera, Prometheus, Всеукраїнська школа онлайн тощо.

Мобільний інтернет у додатках для відеодзвінків та інших сервісів не тарифікуватиметься на території України та при умові використання одного із цих застосунків на мобільному телефоні.

МОН звернулося й до інших мобільних операторів з аналогічним проханням й очікує на позитивну відповідь.

В Україні запрацював чат-бот зі всією необхідною інформацією про освіту під час війни


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: