Новини

«Київстар» підключив «Домашній Інтернет» у більш ніж 200 сховищах по всій Україні

«Київстар» підключив «Домашній Інтернет» у більш ніж 200 сховищах по всій Україні

Від початку війни «Київстар» провів «Домашній Інтернет» у 201 бомбосховищі в таких містах як Київ, Житомир, Кривий Ріг, Рівне, Львів, Дніпро, Обухів, Хмельницький, Білгород-Дністровський, Зеленодольськ, Жовті Води, Чернівці, Тернопіль та Луцьк.

Щоденно компанія підключає в середньому по 15-20 нових укриттів.

«Кожен з нас зараз робить свій вклад в наближення перемоги в цій війні і наше головне завдання, це забезпечувати громадян зв’язком – чи то мобільним, чи фіксованим. Тому ми одразу запропонували свою допомогу в забезпеченні інтернетом бомбосховищ та пишаємося нашими колегами з інших компаній-провайдерів, які також активно реалізовують цю ініціативу»,

Сергій Сухорук,

керівник департаменту фіксованого зв’язку «Київстар»

«Київстар» підключив «Домашній Інтернет» у більш ніж 200 сховищах по всій Україні

Щоб подати заяву на підключення бомбосховища чи укриття до інтернету, потрібно звернутись із запитом на електрону адресу [email protected], вказавши свої контакти та адресу підключення. Після цього технічний спеціаліст компанії наддасть оперативний зворотний зв’язок щодо можливості підключення та необхідного часу для виконання запиту.

Курс
UI/UX Design
Навчіться розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Наразі всі станції метрополітену м. Київ, які використовуються як сховища, мають доступ до швидкісного мобільного інтернету будь-якого телекомоператора. Окрім того, понад 200 сховищ у Києві вже під’єднали до Wi-Fi. До проєкту долучились 19 провайдерів.

У Києві понад 200 бомбосховищ підключили до Wi-Fi, до проєкту долучилось 19 провайдерів


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: