Новини WTF 08.10.2022 о 09:57 comment views icon

Кримський міст у вогні, а частина автомобільного полотна під водою — вранці там пролунав потужний вибух

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

На знімках, опублікованих у соцмережах, видно, що горять вагони вантажного поїзда, також пошкоджено значну частину дорожнього полотна.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Вибух, за словами свідків, стався близько 6-ї ранку в суботу 8 жовтня, в момент, коли поїзд перетинав Керченський міст.

На пізніших відео видно, що частина автомобільного мосту, яка проходить паралельно залізничним коліям, також зруйнована.

Міст є дуже символічним для росії та важливим маршрутом, який використовується для переміщення бронетехніки, артилерії та іншої військової техніки до Криму перед транспортуванням її до Херсона та Запоріжжя.

Курс UI/UX для геймдеву.
під час навчання ви розробите проекти для портфоліо, що складається з 5 ключових аспектів UX/UI-дизайну, та отримаєш необхідні навички для професійного росту.
Більше про курс

Пізніше російські змі написали, що на одній з ділянок Кримського мосту “загорівся бензовоз”, а місцеві жителі кинулися на заправки, побоюючись нестачі палива.

Один із призначених москвою місцевих чиновників-окупантів повідомив:

«На одній із ділянок мосту горить вагон-цистерна із пальним. Транспортувальних арок не торкнулися. Про причини та наслідки говорити зарано. Ведуться роботи з гасіння пожежі».

Однак на відеозаписі, знятому з проїжджої частини, видно, наскільки сильно горять кілька залізничних вагонів по всій довжині поїзда, яких налічується щонайменше 6.

Ось відео, на яких зафіксовано момент вибуху:

Українці у соцмережах відзначають подію традиційними мемами.

Однак і росіяни встигають нас посмішити, повідомляючи, що міст пошкодили “українські вандали”.

Горит Керченский мост, соединяющий Крым с россией (утром на полуострове прозвучал мощный взрыв)

 

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: