Новини

Медіаплеєр Plex запустив бета-версію функції поєднання популярних потокових сервісів в один

Медіаплеєр Plex запустив бета-версію функції поєднання популярних потокових сервісів в один

Творці медіасервера Plex розповіли про нову функцію, яка дозволить користувачам економити час для пошуку контенту на різних стрімінгових сервісах. За словами розробників, більшості абонентів незручно постійно перемикатися, а 44% глядачів кажуть, що нічого не можуть знайти для перегляду. Цю проблему вирішили виправити у новій функції Discover. Вона проводить пошук у власному каталозі безплатних фільмів та телепередач, а також на Netflix, Disney+, HBO Max та особистих медіатеках користувача.

Наприклад, якщо глядачі хочуть подивитися фільм із Райаном Рейнольдсом на Netflix, їм запропонують пару фільмів, зокрема «Червоне повідомлення». Але Discover знайде й інші фільми з актором, зокрема «Персонаж» на Disney+.

При вході в Plex, який доступний на приставках Roku, Apple TV+, Android TV, Amazon Fire Tv, пристроях iOS та Android, смарттелевізорах, ігрових консолях та вебдодатках, користувачі зможуть налаштувати переваги та доступ до потокових сервісів. Прямо в програмі доступні трейлери та рекомендації щодо вже переглянутих фільмів та ключові слова для пошуку акторів та режисерів. Додатково глядачі можуть додати список спостережень, відстежуючи найближчі прем’єри.

Медіаплеєр Plex запустив бета-версію функції поєднання популярних потокових сервісів в один

Сервіс Plex безплатний, у тому числі понад 50 тис. фільмів та 250 каналів із внутрішнього каталогу. Підключення сторонніх стрімінгових сервісів відбувається за тарифами сервісів. Функція Discover вже доступна в бета-тестуванні й під’єднатися до неї може будь-хто.

Plex сообщила о повышении стоимости подписки на мультимедийный сервис Plex Pass


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: