На початку 2025 року Microsoft додасть у Teams функцію «перекладача», що працюватиме на основі штучного інтелекту і дозволить кожному учаснику говорити (чи слухати інших) тією мовою, якою він забажає (із доступних).
Функція може імітувати ваш голос в реальному часі, але звучатиме він іншою мовою. Початково перекладач буде доступний в попередньому перегляді лише передплатникам Microsoft 365 й запропонує до 9 мов: англійську французьку, німецьку, італійську, японську, корейську, португальську, китайську та іспанську.
«Функція максимально точно відтворюватиме повідомлення доповідача без додавання припущень або сторонньої інформації», — сказав TechCrunch представник Microsoft. «Голосову симуляцію можна ввімкнути, лише якщо користувачі надають згоду через сповіщення під час зустрічі або ввімкнувши “Згоду на голосову симуляцію” в налаштуваннях».
Надалі також обіцяють додати транскрипції багатомовних нарад з підтримкою 31+ мов.
Microsoft також вивчає можливість того, щоб Copilot в Teams «розумів та повторював будь-який візуальний контент», відтворений на екрані з PowerPoint або в Інтернеті під час відеодзвінка.Так само ШІ зможе підсумувати вміст будь-якого файлу зі спільним доступом в чаті, аби зекономити вам час.
З інших новинок: на ПК Copilot Plus Microsoft активує функцію Teams Super Resolution, яка використовує локальний чіп NPU для підвищення якості відеодзвінків; а з січня розробники програм для Windows зможуть використовувати схожі API із надвисокою роздільною здатністю для покращення розмитих зображень.
Технології цифрової імітації голосів в останні роки набули великого поширення: Meta нещодавно повідомила, що запускає інструмент перекладу, який може автоматично перекладати голоси в Instagram Reels, тоді як ElevenLabs запустила доволі популярну платформу для дубляжу, де ваш голос може озвучити що завгодно (що водночас вже не раз спричиняло проблеми з дипфейками). Попри те, що переклади ШІ, як правило, менш лексично багаті, ніж роботи реальних фахівців, ця потенційна економія коштів для компаній виглядає доволі привабливо. Так, за даними Markets and Markets, до 2026 року сектор технологій обробки природної мови, включаючи технології перекладу, може оцінюватись у $35,1 мільярда.
Джерело: The Verge, TechCrunch
Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украінською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: